امروز و ساعت دقیقه می باشد.

آنجلینا جولی در مراسم های اسکار

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

آنجلینا جولی در مراسم های اسکار

به گزارش بروزترین ها آنجلینا جولی اولین بار در سال 1986 افتخار این را داشت که به همراه پدرش (جان ویت) که نامزد بهترین بازیگر آن سال بود ، در مراسم فرش قرمز جایزه اسکار حضور یابد . زمانی که فقط 9 سالش بود حتی فکرش را هم نمی کرد که بعدها جایزه اسکار ببرد ، هفت سال از پدرش دور شود ، شایعه ای در رابطه با ارتباط با برادرش بر سر زبان ها بیفتد و به عنوان مشهورترین زوج هالیوود شناخته شود .

دومین حضورش در دهه 60 در مراسم اهدای جوایز آکادمی سالانه که به همراه پدرش (جان ویت) و برادرش (جیمز هاون) بود ، او در این زمان 14 سال بیشتر نداشت.

جولی و پدرش در هفتاد و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار (وایتنی فیر) در سال 2001 با هم حضور یافتند . در سال 2002 این هنرپیشه معروف ارتباطش با پدرش را قطع کرد و در نهایت 7 سال بعد یعنی سال 2009 با هم آشتی کردند .

در سال 2000 بعد از برنده شدن به عنوان بهترین بازیگر دختر نقش مکمل در لباس کیسه ای مشکی رنگ ظاهر شد و با بوسیدن برادرش باعث به وجود آمدن شایعاتی شد .

 آنجلینا جولی به نظر می رسد که خیلی راحت تر از بیشتر شرکت کنندگان که در رأس لیست قرار دارند جایزه آکادمی فرش قرمز را به دست آورده است و این به خاطر این حقیقت است که زمانی که 9 سال داشت برای اولین بار در جشنواره شرکت کرد

تهیه و ترجمه : گروه اختصاصی بروزترین ها

اختصاصی بروزترین ها: جامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small به جایزه های بزرگ اسکار ساعت ها باقی مانده

تاریخ: 2012/02/27 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
nazanin می گوید: (2012/02/27)

خیلی جذابه…

ارسال نظر در "آنجلینا جولی در مراسم های اسکار"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه