امروز و ساعت دقیقه می باشد.

الزامی بودن ثبت شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

الزامی بودن ثبت شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت

رئیس کل  سازمان خصوصی‌سازی گفت: مشمولانی که شماره شبای حساب بانکی داده باشند، سود سهام عدالت می‌گیرند.

علی اشرف عبداله پوری حسینی گفت: سود مشمولانی که شماره شبا نداده‌اند محفوظ است و پس از ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت، سود این سهام به حسابشان واریز می‌شود.
رئیس کل  سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به این‌که ۱۷ میلیون از مشمولان سهام عدالت کد شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند، گفت: ثبت نشدن کد شبا موجب تأخیر در واریز نخستین مرحله از سود سهام عدالت به حساب آنها می‌شود.
پوری حسینی افزود: اگر قرار باشد در شهریور ماه سود سهام عدالت را به حساب مشمولان واریز کنیم، کسانی که شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند این سود را دریافت نخواهند کرد و در این زمینه جای گلایه‌ای باقی نخواهد ماند.
وی با اعلام این‌که تاکنون حدود ۳۰ میلیون نفر از مشمولان، شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند، یادآور شد: از این تعداد حدود ۲۷ میلیون شماره شبا مورد تأیید قرار گرفته است و اگر امکان واریز سود این سهام را در شهریور ماه داشته باشیم تنها برای مشمولانی سود سهام واریز می‌شود که شماره شبای حساب خود را در این سامانه ثبت کرده باشند و شماره شبای آنها تأیید شده باشد.
رئیس کل  سازمان خصوصی‌سازی در پاسخ به این پرسش که سود سهام عدالت افرادی که شماره شبای آنها در سامانه سهام عدالت ثبت نشده است به آنها تعلق خواهد گرفت یا نه، گفت: سود سهام عدالت این دسته از مشمولان محفوظ خواهد بود و هر زمان که مشمولان شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند این سود را دریافت خواهند کرد.
پوری حسینی با بیان اینکه سود سهام عدالت هر فرد متناسب با اقساط تسویه ‌شده ؛ است، گفت: هر فردی به‌اندازه سهام خود از این سود بهره‌مند خواهد شد و اگر مشمولی کد شبای خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده باشد، سازمان خصوصی‌سازی منتظر می‌ماند تا این دسته از مشمولان نیز شماره شبای خود را وارد سامانه کنند و پس از آن سود را به حساب آنها واریز خواهد کرد.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "الزامی بودن ثبت شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.