امروز و ساعت دقیقه می باشد.

حاشیه های سریال شهرزاد ۲

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

حاشیه های سریال شهرزاد ۲

«شهرزاد۲» نیامده حاشیه ساز شد.

سریال پر طرفدار شهرزاد ۲ که مضمونی درام و عاشقانه دارد و برای پخش در شبکه خانگی تولید شده با حاشیه هایی روبروست.

این سریال پر مخاطب به کارگردانی «حسن فتحی» و بازی «ترانه علیدوستی» ، «شهاب حسینی» ، «علی نصیریان» و «مصطفی زمانی» قرار است از ۲۹ خرداد برای شبکه های خانگی در سراسر کشور توزیع شود.

حاشیه این سریال که هنوز پایش به بازار باز نشده در رسانه ها منتشر شد.

رییس انجمن صنفی VOD و IPTV اعلام کرد که سایت لوتوس‌پلی که قرار است «شهرزاد ۲» در آن عرضه شود مجوز قانونی ندارد.

در شهرزاد ۱ ….

شهرزاد دانشجوی پزشکی و فرهاد روزنامه نگار عاشق هم هستند و می خواهند با هم ازدواج کنند. داستان در سال ۱۳۳۲ و زمامداری دکتر مصدق اتفاق می افتد. پدران این دو از افراد گوش به فرمان شخصی متنفذ به نام بزرگ آقا هستند . تحولات ۲۸ مرداد فرهاد را که روزنامه‌نگار و از طرفداران پر و پا قرص مصدق است ، به دلیل اتهام به قتل و توطئه علیه سلطنت به پای چوبه دار می‌کشد ، اما بزرگ آقا او را نجات میدهد . پس از آن ماجرا که دیگر فرهاد کمی از وحشت زدگی اش کم شده تصمیم میگیرند تا مراسم عروسی بگیرند . همه خوش حال اند به جز پدر شهرزاد که میلی به این ازدواج ندارد . از آن طرف بزرگ آقا دختری به نام شیرین ( پریناز ایزدیار ) دارد که با پسر عموی خود قباد ( شهاب حسینی ) ازدواج کرده . قباد که هیچ میلی به این دختر بدزبان مغرور ندارد چون او عاشقش است ، به خاطر پدر قدرتمندش بزرگ آقا که عمویش میشود سکوت میکند و مجبور میشود بسوزد و بسازد.

قباد و شیرین بچه دار نمیشوند و به همین دلیل به خاطر این که چه کسی مشگل دارد و بچه دار نمیشود همیشه با هم دعوا میکنند . بزرگ آقا که دیگر از آنها بسیار خسته شده و احتیاج به وارث دارد ، تصمیم میگرد برای دامادش قباد زن بگیرد تا ببیند مشگل از کیست.و بعد از خود وارثی داشته باشد.

یک شب که پدر شهرزاد پیش بزرگ آقا میرود و گلایه میکند که دوست ندارد فرهاد با اینکه پسر دوست قدیمی اش است ، با دخترش ازدواج کند ، بزرگ آقا شهرزاد را برای قباد خواستگاری میکند. وقتی این خبر به گوش شهرزاد میرسد……

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "حاشیه های سریال شهرزاد ۲"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.