امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دستگیر شدن میلیاردر ایرانی به جرم داشتن حرمسرا

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

دستگیر شدن میلیاردر ایرانی به جرم داشتن حرمسرا

دستگیر شدن میلیاردر ایرانی به جرم داشتن حرمسرا روزنامه های بریتانیایی تلگراف و میرور گزارش داده اند که یک میلیونر ایرانی-بریتانیایی در جنوب اسپانیا به ظن نگهداری ۹ زن در خانهای مجلل “بر خلاف میل خودشان” دستگیر شده، اما اکنون به قید ضمانت آزاد است.شجاع شجاعی میلیونر ۵۶ ساله متولد ایران که در سال ۲۰۰۸ تابعیت بریتانیایی هم گرفته، این اتهامات را تکذیب کرده است.

به نوشته روزنامه ها، اتهامات علیه آقای شجاعی زمانی مطرح شد که یکی از این زنان به اتهام خشونت خانگی از آقای شجاعی شکایت کرد.پس از آن پلیس ویلای محل سکونت آنها را بازرسی کرد و متوجه شد که ۹ زن که همگی زیر سی سال دارند و هفت کودک (۹ ماهه تا ۷ ساله) در خانه مجلل آقای شجاعی زندگی میکنند.

تعدادی از این زنان مدعی شدند که فریب آقای شجاعی را خورده اند و به اسپانیا آمده اند و از آن به بعد بر خلاف میل خود در این منزل زندگی کرده اند.بعضی از آنها همچنین مدعی شدهاند که حق خروج از ویلا را داشتهاند، اما فقط با حضور رانندگان آقای شجاعی و در صورتی که به او اطلاع میدادند که کجا میروند و کی برمیگردند.

این زنان که از کشورهای مختلفی از جمله آلمان، قزاقستان، مغولستان و روسیه هستند، گفته اند که زمانی که در مدرسه مد لندن درس میخواندهاند با آقای شجاعی آشنا شدهاند.به گفته آنها، آقای شجاعی خود را “غول نفتی” معرفی کرده و گفته که با باراک اوباما و ولادیمیر پوتین دوست است و به آنها وعده داده که راه آنان را به دنیای مد باز خواهد کرد.

آنها مدعی شدهاند که به صورت نوبتی با آقای شجاعی که در ویلای مجاور زندگی میکرده رابطه جنسی داشتهاند.برخی از این زنان که از خانوادههای پولدار بودهاند مدعی شدهاند که به پرداخت بخشی از اجاره سنگین ویلا مجبور شده اند و آقای شجاعی را متهم کرده اند که آنها را به گرفتن بچهها یا اعمال فشار بر خانوادههایشان تهدید میکرده تا از او سرپیچی نکنند.

همسر آقای شجاعی که یک زن ۳۳ ساله دانمارکی است و از او دو فرزند دارد در همین خانه زندگی میکرده اما معلوم نیست که او هم در بین شاکیان است یا نه.روزنامه های محلی گزارش دادهاند که داروهایی مثل روهیپنول (معروف به داروی تجاوز) در بازرسی ویلا پیدا شده و ادعا شده که زنان به استفاده از داروهای ضد افسردگی مجبور میشدهاند.

بنا بر گزارشها، پلیس دستور انجام آزمایشهای پزشکی روی این زنان را صادر کرده و روانشناسان بررسی بالینی سلامت روانی آنها را آغاز کردهاند.برخی از همسایهها گفتهاند که آنها رفت و آمد زنان جوان زیبا به این خانه را دیده بودند، اما آنها با آخرین مدهای لباس سوار ماشین های لوکس میشدند و به نظر نمیرسید که به زور در منزل نگهداری شوند.

آقای شجاعی هم به پلیس گفته که این زنان کارکنان شرکتهای او بودهاند و از روی میل با او رابطه جنسی داشتهاند و او هیچوقت با آنها سوء رفتار جسمی یا روانی نداشته است.او همچنین از پلیس خواسته که درباره گمشدن مقدار زیادی پول، جواهرات، آثار هنری و قالیچههای ایرانی در دو روزی که در بازداشت بوده تحقیق کند. همچنین گفته میشود که پلیس در بازرسی از ویلا نامهای پیدا کرده که از آقای شجاعی برای سخنرانی در مجلس عوام بریتانیا دعوت شده بوده است
تاریخ: ۱۳۹۳/۰۲/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "دستگیر شدن میلیاردر ایرانی به جرم داشتن حرمسرا"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.