امروز و ساعت دقیقه می باشد.

سوشا مکانی با تیپ جدید

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

سوشا مکانی با تیپ جدید

عکس جدید سوشا مکانی با لباس جدید در خارج.

سوشا مکانی که به تازگی زمینه ها و صحبتهای بازگشتش به تیم فولاد به گوش میرسد و سابقه محرومیت به خاطر پوشیدن لباس های عجیب در کارنامه کاری اش وجود دارد باز هم لباس عجیبی به تن کرد و عکس آن را در فضای مجازی منتشر کرد

سوشا مکانی در رابطه به صحبت های بازگشتش به فولاد نوشت:

هواداران عزیز فولاد
فقط خدا می دونه که همیشه از ته دلم دوستتون داشتمو خواهم داشت.به خاطر حجم زیاد دایرکت و سوالهایی که از من پرسیدین این پست گذاشتم که بگم حتی اگه کنارتون نباشم قلبم  با شما هست. از سید خان پورموسوی هم  تشکر میکنم بابت این که روح بزرگ و شخصیت والای خودش رو در مورد من نشان داد.
این و خدمتتون عرض کنم که من هیچ شرط مالی برای فولاد خونه خودم نگذاشتم و این هم میتونم شهادت بدم که حتی گفتم سفید امضا میکنم و باعث افتخار که خدمتگزار مردم خونگرم خوزستان باشم.
فقط یه مشکل که وجود داره که من باید مبلغ ۱۰۰ هزار یورو که معادل تقریبی ۴۰۰ میلیون تومان هستش را بابت دو سال قراردادم به باشگاه نروژی پرداخت کنم و اینم اعلام کردم که از قرار داد خودم پرداخت میکنم. من منتظر اون روز هستم که دوباره با هم موفقیت های فولاد بزرگ و جشن بگیریم هنوز هم نا امید نیستم و تا آخرین لحظه منتظر پرداخت این پول میمونم. ولی اگر به هر دلیلی نتونستم کنارتون باشم این و بدونید که با تمام وجود عاشقتونم.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "سوشا مکانی با تیپ جدید"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.