امروز و ساعت دقیقه می باشد.

عوارض خروج از کشور ۳برابر شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

عوارض خروج از کشور ۳برابر شد

عوارض خروج از کشور ۳برابر شد، از ۷۵هزار تومان برای هر نفرشده ۲۲۰ هزار تومان که برای سفر دوم میشود ۳۳۰هزار تومان و برای سفرهای سوم به بعد میشود ۴۴۰هزار تومان…

در لایحه بودجه سال ۹۷، در جدول مربوط به هزینه‌های خدمات مجموعه نیروی انتظامی چنین آمده است؛

گفتنی است، اکنون عوارض خروج از کشور، برای سفرهای زیارتی، ۳۵هزار تومان و برای سفرهای غیرزیارتی، ۷۵هزار تومان است

براساس جدیدترین آماری که از سوی معاونت گردشگری کشور اعلام شده در سال گذشته ۹ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۱۴۰ ایرانی به دیگر کشورها سفر کرده‌اند

همچنین طبق آمارهای بانک جهانی، در سال ۲۰۱۵ نیز بالغ بر ۶ میلیون و ۶۲۰ هزار نفر و در سال ۲۰۱۴ نیز ۷ میلیون و ۶۹۸ هزار ایرانی به خارج از کشور سفر کرده‌اند. همچنین طی سال ۹۵ ایرانی‌ها بیشترین سفرها را به آنها داشته‌اند به ترتیب ترکیه، عراق، دبی، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، آلمان و عربستان بوده است.

عوارض خروج یا جریمه خروج؟

طبق طرح دولت محترم در بودجه ۹۷، عوارض خروج از کشور (که با وضعیت فعلی بهتره بگیم جریمه خروج از کشور!) ۳ تا ۶ برابر افزایش پیدا می کند!

همیشه ایرانیان به این اعتراض داشتن که چرا سفر به کیش گرون‌تر در میاد تا ترکیه. دوستان دولتی هم فکر چاره کردن که تا سومین سفر خارجی در سال عوارض خروج از کشور هم قیمت با بلیت ترکیه بشه که دیگه کیش گرون‌تر نباشه!

این را هم باید اضافه کرد که آقای روحانی تونست به یکی از وعده های انتخاباتی خودش عمل کند و ارزش پاسپورت ایرانی رو برگردونه.. از سال بعد هر کسی سه تا مهر خروج از کشور داشته باشه حدود یک میلیون تومان فقط عوارض خروج داده… این در دنیا بی نظیره! .. روحانی مچکریم!

فقط یک سوالی که اینجا مطرح میشه آیا اینا همون پولهایی هست که خرد خرد از ملت گرفته میشه و بعد از مدتی یکجا اختلاس میشه؟! و یا به ژن های خوب به عنوان وام های کلان داده میشه؟!

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "عوارض خروج از کشور ۳برابر شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.