امروز و ساعت دقیقه می باشد.

محصولات سایپا گران شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

محصولات سایپا گران شد

شورای رقابت مجوز افزایش قیمت خودرو را تایید و معاون گروه خودروسازی سایپا خبر افزایش قیمت محصولات این شرکت را اعلام کرد.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از افزایش قیمت محصولات این گروه بر اساس مجوز شورای رقابت خبر داد.

 رضا تقی زاده، در این راستا گفت: با توجه به مجوز افزایش قیمت خودروها از سوی شورای رقابت که در تیرماه امسال اعلام شده، محصولات گروه سایپا نیز مشمول این مجوز و افزایش قیمت خواهند بود.

معاون گروه خودروسازی سایپا افزود: بر اساس این مجوز خودروهای پراید و تیبا حداکثر تا ۱.۵ درصد و تندر ۹۰ تا ۲.۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند.

تقی زاده تاکید کرد: این مجوز هنوز از سوی شورای رقابت به سایپا ابلاغ نشده اما به محض دریافت آن، افزایش قیمت‌ها بر روی محصولات ایکس ۱۰۰، ایکس ۲۰۰ و تندر ۹۰ اعمال خواهد شد.

معاون گروه خودروسازی سایپا گفت: پس از دریافت مجوز با بررسی وضعیت بازار، درصد افزایش قیمت خودروها تا سقف تعیین شده معین و سپس اعلام خواهد شد.

طبق اعلام سایپا و با اشاره به اینکه فروش پراید با قیمت‌های فعلی زیان‌ده است ،تقی زاده افزود: البته استراتژی سایپا کاهش تدریجی تولید پراید و جایگزینی آن با محصول مناسب است، چرا که این خودرو نقش بسیار زیادی در اقتصاد خانواده ها دارد ولذا به دنبال آن هستیم که بتوانیم بر اساس فاکتورهای رضایت مشتری، افزایش کیفیت و قیمت اقتصادی، خودرویی را انتخاب و جایگزین پراید کنیم.

معاون گروه خودروسازی سایپا  تاکید کرد: در جایگزینی خودرو جدید، علاوه بر توجه به افزایش رضایت مشتریان، انتخاب آن به نحوی هدف گذاری شده که فروش و سودآوری شرکت نیز مد نظر قرار گرفته و بتواند ضمن جلب نظر مشتریان، همچون خودروی پراید، سهم مناسبی از بازار خودرو را به خود اختصاص دهد.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "محصولات سایپا گران شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.