امروز و ساعت دقیقه می باشد.

محمدباقر قالیباف محل کارش را تخلیه کرد؟

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

محمدباقر قالیباف محل کارش را تخلیه کرد؟

شهردار تهران: اخبار تخلیه اتاق و رفتن از شهرداری صحت ندارد و حتی سه شب گذشته نیز در دفتر کارم شب را به صبح رساندم.

محمدباقر قالیباف صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مردا ۹۶ در جریان بازدید از مراحل پایانی آماده سازی خط ۶ متروی تهران گفت: خدا را شاکرم که در دهه کرامت این توفیق نصیب من شد که از خط ۶ متروی تهران بازدید کنم این خط از جنوب شرق تهران و مقابل حرم عبدالعظیم حسنی آغاز و از مسیر دولت آباد و ۱۷ شهریور به میدان شهدا، امام حسین (ع) و سپاه ادامه پیدا می‌کند و با طی مسیر بلوار کشاورز به سمت مرزداران و نهایتا شمال غرب تهران یعنی سولقان منتهی می‌شود.

محمد باقر قالیباف در پاسخ به تخلیه دفتر کارش در شهرداری با رد این موضوع گفت: در سه شب گذشته با توجه به ادامه کار تا ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به خانه نرفتم و شب را در دفترم ماندم. .من هم مانند همه پرسنل اداری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هستم و باید پایان خدمتم در شهرداری مشخص و سپس به محل اصلی کارم که دانشگاه تهران است بازگردم .من از دانشگاه تهران مامور به شهرداری شدم و روزی که حکم پایان کار مرا بزنند، به دانشگاه بر می گردم اما تا آن روز سر کار خود هستم.

محمد باقر قالیباف در پاسخ به سوالی در خصوص عقد قراردادهای دیقه نودی و یا همزمان با پایان دوره مدیریت شهری فعلی گفت: هیچ قرارداد دقیقه نودی وجود ندارد و سه ماه قبل در شورا اعلام کردم که تنها قراردادهای جاری که کار در حال پیگیری است انجام خواهند شد. اگر منظور بستن قرارداد جدیدی است این اتفاق هرگز نخواهد افتاد. برای مثال قرارداد زباله سوزها نهایی شده اما جلوی آن را گرفتیم تا شورای بعدی در خصوص آن تصمیم گیری کند. حتی در مورد واگن‌سازی نیز قراردادی داشتیم که جلوی آن را گرفتیم تا آن را نیز شورای بعدی تصمیم گیری کند. بعضا برخی اظهار نظرها در خصوص اینکه شهر سوخته است و یا آواربرداری انجام می‌شود نادرست است و من می‌گویم که اگر آواربرداری است شما همین کار را هم نمی‌توانید انجام دهید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "محمدباقر قالیباف محل کارش را تخلیه کرد؟"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.