امروز و ساعت دقیقه می باشد.

پروازهای ایران به نجف متوقف شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

پروازهای ایران به نجف متوقف شد

تا زمانی که وضعیت تغییر نکند پروازهای ایران به نجف متوقف است.

اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ، اظهار کرد: شرکت‌های هواپیمایی ایرانی از چند هفته قبل رسما اعلام کرده بودند که در صورت عدم تغییر شرایط اعمال شده از سوی فرودگاه نجف برنامه‌های خود را برای پرواز به سمت این فرودگاه متوقف خواهند کرد که این اتفاق از صبح امروز اجرایی شد.

وی ادامه داد: هر چند احتمال آن وجود دارد که تعداد بسیار محدودی پرواز از سوی بعضی از ایرلاین‌ها برای بازگرداندن تعدادی از مسافران‌شان در نجف ادامه داشته باشد، اما این پروازها به طور کلی متوقف شده است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره‌ی چگونگی پیگیری این موضوع و حل شدن آن نیز توضیح داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته عصر دیروز نمایندگانی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی‌ ایران با مسوولان فرودگاه نجف دیدار و گفت و گو خواهند داشت که امیدواریم مسائل به وجود آمده طی این جلسه حل شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ادامه داد: در صورتی که مسوولان فرودگاه نجف نسبت به احقاق حقوق ایرلاین‌های ایرانی و در نظر گرفتن شرایط آن نگاه مثبتی داشته باشند می‌توان به از سرگیری پروازها امیدوار بود،‌اما در غیر این صورت فعلا پروازهای ایران به نجف متوقف هستند و این برنامه‌ها به سمت فرودگاه بغداد حرکت خواهند کرد.

 

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "پروازهای ایران به نجف متوقف شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.