امروز و ساعت دقیقه می باشد.

گروگان گیری نافرجام در خیابان امام رضا مشهد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

گروگان گیری نافرجام در خیابان امام رضا مشهد

گروگان گیری در مشهد با دخالت پلیس خنثی و فرد گروگان گیر دستگیر شد.

 فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: مردی چاقو به دست که دیشب در خیابان امام رضا (ع) مشهد اقدام به گروگانگیری کرده بود، با شلیک ماموران پلیس مجروح و علت وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد.
سردار بهمن امیری مقدم ابیان کرد: در پی اعلام مردم به مامورین مستقر در میدان بیت المقدس مشهد مبنی بر حضور فردی که از تعادل روانی مناسبی برخوردار نبوده و با خود چاقو حمل می کرد، ماموران بلافاصله در صحنه حضور یافته و برای خلع سلاح وی وارد عمل شدند.وی ادامه داد: با وجود صحبت ماموران و دادن تذکر به وی و دعوتش به آرامش، وی از تحویل سلاح سرد خودداری کرده و به سمت یکی از مغازه ها فرار کرد و به منظور ترساندن ماموران و فراهم کردن زمینه فرار اقدام به گروگان گرفتن صاحب مغازه کرد.
سردار بهمن امیری مقدم خاطرنشان کرد: متهم که قصد فرار به همراه گروگان را داشت تا نزدیکی یکی از خودروهای عبوری از محل رفته بود که ماموران زمانی که دیدند به هشدارها و تذکرات آنان توجه نمی کند مجبور به استفاده از قانون به کارگیری سلاح و شلیک تیر اخطار می شوند.
سردار بهمن امیری مقدم در پایان خاطر نشان کرد: ماموران به منظور آزادسازی گروگان اقدام به تیراندازی به گروگانگیر کردند که متهم زخمی و دستگیر شد که برای مداوا به بیمارستان امدادی مشهد انتقال یافت.گفته می شود حال گروگانگیر مصدوم در بیمارستان امدادی مشهد چندان مساعد نیست.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "گروگان گیری نافرجام در خیابان امام رضا مشهد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.