امروز و ساعت دقیقه می باشد.

آنجلینا جولی" جای خالی مادرم را کاملا احساس می کنم !

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

آنجلینا جولی” جای خالی مادرم را کاملا احساس می کنم !

آنجلینا جولی آرزو می کند که ای کاش می توانست با مادر درگذشته خود صحبت کند.

این بازیگرکه صاحب شش فرزند با نامهای مدوکس ۱۰ ساله ، پکس ۸ ساله ، زهرا ۷ ساله ، شیلو ۵ ساله و ناکس و ویون ۳ ساله است ، به شدت دلتنگ مادرش ،مارچلاین برترند” است واغلب دلش می خواهد با مادرش درباره فرزندانش صحبت کند. مادر آنجلینا جولی بعد از ۸ سال مبارزه با بیماری سرطان در سال ۲۰۰۷ در سن ۵۶ سالگی از دنیا رفت.

آنجلینا گفت:”بعضی اوقات خیلی دوست دارم با مادرم راجع به کارهایی که فرزندانم انجام می دهند صحبت کنم اما وقتی به یاد می آورم که او دیگر زنده نیست خیلی افسوس می خورم.”

کارگردان فیلم ” در سرزمین خون و عسل ” برای مادرش که یک بازیگر و تهیه کننده بود ، احترام زیادی قائل است و احساس می کند که به او مدیون استزیرا محبت کردن و عشق ورزیدن را طوری به او القا کرده است که حتی زمانیکه دوران بحرانی جوانی و نوجوانی را سپری می کرد محبت کردن و عشق ورزیدن را فراموش نکرده بود.

این ستاره ۳۶ ساله که پدر او نیز یک بازیگر برجسته با نام “جان ویت ” بود ، در مصاحبه باروزنامه تایمز گفت:”مادرم عشق ورزیدن و محبت کردن را به من یاد داد و به همین دلیل حتی در دوران جوانی که رفتارهای بسیار بدی داشتم و مرتکب اشتباهات زیادی می شدم همیشه به اطرافیانم محبت می کردم .”

آفتاب

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small انریکه بهترین خواننده ی لاتین سال 2012

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "آنجلینا جولی” جای خالی مادرم را کاملا احساس می کنم !"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.