امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | ازدواج فوتباليست ملی پوش با خانم بازيگر سرشناس ايرانی

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

ازدواج فوتباليست ملی پوش با خانم بازيگر سرشناس ايرانی

158258

ازدواج فوتباليست ملی پوش با خانم بازيگر سرشناس ايرانی

این خبر را یک “پیش خبر” حساب کنید. خبر اصلی و رسمی در این رابطه به احتمال زیاد طی یکی دو ماه و نهایتا سه ماه آینده به گوش شما خواهد رسید.
هرچند در فوتبال اروپا سابقه ازدواج فوتبالیست ها و هنرمندان کم نیست. مانند ازدواج دیوید بکهام با ویکتوریا یا نامزدی پیکه مدافع بارسلونا با شکیرا، اما تا کنون ندیده و نشنیده ایم که این اتفاق در فوتبال ایران روی داده باشد.
البته یکی دو سال پیش شایعه ازدواج علیرضا حقیقی سنگربان پرسپولیس با الناز شاکردوست منتشر شد اما این خبر به سرعت توسط هر دو نفر تکذیب شد و حتی کار به شکایت از رسانه ای که این خبر را منتشر کرده بود نیز کشید.
اما به زودی و برای اولین بار یک فوتبالیست مطرح که اکنون حدود 31 سال سن دارد و بازیکن تیم ملی هم هست با یک بازیگر جوان سینمای ایران ازدواج خواهد کرد.
ظاهرا آشنایی این دو نفر از چهار سال پیش آغاز شده و دو طرف مترصد فرصت مناسبی بوده اند تا بتوانند شرایط ازدواج را فراهم کنند.
راستش اگر بخواهیم به اصطلاح کد بدهیم و مثلا حرف اول نام و نام خانوادگی این دو نفر را بنویسیم تشخیصش بسیار آسان خواهد شد و چون هنوز این خبر از طرف آنها به صورت رسمی اعلام نشده ما هم از نام بردن حروف اول اسامی آنها خودداری می کنیم.
فقط تا اینجا بدانید که از لحاظ میانگین قدی فوتبالیست مورد نظر ما به میزان نسبتا قابل توجهی از خانم بازیگر بلندتر است. همچنین اختلاف سنی این دو نفر چهار سال است یعنی آقای فوتبالیست چهار سال از خانم بازیگر بزرگتر است.

 

منبع : جام نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۲۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
بهاره می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۲۰)

واقعا تو زحمت افتادین ب این خبرتون!

روشنک می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۲۰)

خیییییییییییییییییییییییلی مسخره این!الان مثلا این خبر بود؟نه اسم کسی رو گفتین نه سن نه هیچی!نه که همه مردای فوتبالیست کوتاه قد و همه زنای بازیگر بلند قدن این راهنماییتون فوق العاده کارساز بود!!!!

سامیه می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۲۱)

به خدا هلاک این خبر شدم هههههههههههههههههه

انیتا می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۰۱)

احتمالا جواد نکونام و لیلا اوتادی باشن چون چند سال
قبل با هم مصاحبه وعکس مشترک داشتن *** وهمچین خبری هم اعلام شد

؟ می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۲۳)

عرض کنم که باید به این نکته توجه کرد که خوب شاید باید اینگونه در نظر گرفت که ولی نه باید بگوییم که در هر صورت به نظر اینجانب
بابا نه اسم فوتبالیست نه بازیگر همه از نگفته ها شد
حالا که اینجوری منم می گم یکی از سیاستمداران بزرگ دنیا گفت که داروی ضدمرگ کشف شده است و هیچ کس دیگه نمی میره.

ارسال نظر در "ازدواج فوتباليست ملی پوش با خانم بازيگر سرشناس ايرانی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.