امروز و ساعت دقیقه می باشد.

افزایش 8 برابری سرعت اینترنت به زودی

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

افزایش 8 برابری سرعت اینترنت به زودی

افزایش 8 برابری سرعت اینترنت به زودی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ابزارهای نوین ارتباطی و نقش آنها در جامعه اظهار کرد: سبک زندگی در دنیا عوض شده است و فناوریهای جدید، علاوه بر مزایای که دارند، معایبی هم دارند اما اگر خوب استفاده شوند مزایا بر معایب غالب است.

واعظی با نگاهی به عملکرد پست درباره تکنولوژیهای جدید تصریح کرد: نکته این است که تکنولوژیهای جدید ارتباطی جای نامه نگاری را نمی گیرد و از سوی دیگر کاربرد پست هم تفاوت کرده است. در گذشته پست به نامه نگاری محدود می شد اما امروزه پست در دنیا و ایران در ارتباط تنگاتنگ با زندگی خانواده‌هاست.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پست نیاز به فرهنگ سازی داریم خاطرنشان کرد: اقدامات موثری از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این خصوص دنبال می‌شود و مردم به پست اعتماد دارند. اگر بتوانیم هر ماه یک سرویس جدید به مردم ارائه دهیم می توانیم در شرایط آمد و شدید همراه با ترافیک روند زندگی را تسهیل کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین گفت: می خواهیم علاوه بر اعتمادی که در بین مردم نسبت به پست وجود دارد سرعت عمل نیز بالا رود و از این رو در حال برنامه ریزی سامانه‌ای تحت عنوان 193 هستیم که ارتباط نزدیکی بین شرکت پست و مردم باشد که نیازها و خواسته‌های و گلایه‌های مردم را بررسی می کند.

محمود واعظی در خصوص افزایش سرعت اینترنت در کشور گفت: متقاضی اینترنت در ایران بسیار بالاست و پهنای باند بین المللی ما محدود است که اکنون حدود 72 گیگابایت بر ثانیه است که باید چند برابر افزایش پیدا کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم که در گفت‌وگوی تلفنی با یک برنامه رادیویی س یادآور شد: پروژه‌های مختلفی در این خصوص طراحی شده است و با جدیت خواسته مردم دنبال خواهد شد و امید است که به تدریج سرعت اینترنت افزایش یابد و پیش بینی می شود سال آینده سرعت به دو برابر افزایش یابد اما برنامه ما تا پایان چهار سال این است که این رقم به هشت برابر افزایش یابد.

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
فریماه می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۱)

خیلیم عالییییییییی

مرتضی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۲)

گوساله بیاد گاوشه دل صاحبش آبشه

pouya می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۲)

از این وعده ها سالها شنیده ایم

Hosein می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۲)

واقعا که.أنگار میخوان به گدا کمک کنن زورشون میاد،4 سال.کشورای دیگه تو این چندسال بمب اتم میسازن

saeed می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۴)

یعنی از 2mb به 16mb میرسه؟؟؟؟ تا سال 1404 یا ………….. 🙂

سامیه می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۳۰)

امیدواریم
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد

ارسال نظر در "افزایش 8 برابری سرعت اینترنت به زودی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.