امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | امیر تتلو خواننده معروف رپ دستگیر شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

امیر تتلو خواننده معروف رپ دستگیر شد

با افزايش تعداد خوانندگان رپ و بي‌توجهي اين افراد به مضامين اخلاقي و فرهنگي، شاهد گسترش كاربرد الفاظ ركيك و مستهجن به صورت ريتميك در سطح جامعه هستيم.

به گزارش خبرنگار «تابناك» در روزهاي اخير، ابتذال بيش از حد شماري از خوانندگان رپ كه با برگزاري كنسرت‌هاي مستهجن كه حتي نشريات زرد نيز اقدام آنها را بي‌شرمانه خوانده و خواستار برخورد با خوانندگان و عوامل اين نمايش وقيح شده‌اند، موجب نوعي آشفتگي در فضاي فرهنگي كشور شده است.

در همين ز مينه با افزايش اعتراضات نسبت به كنسرت مبتذل «ا ـ م»، معروف به «تتلو»، و نيز توهين ها و هتاكي هايي كه وي در ترانه هاي خود انجام داده است وي پس از بازگشت به ايران بازداشت شد. اين در حالي است كه چندي پيش از اين نيز شايعاتي درباره دستگيري اين خواننده رپ منتشر شده بود كه بعدها تكذيب شد اما اين بار بنا بر اظهارات منابع آگاه وي در بازگشت به ايران دستگير و روانه زندان شده است.

گفتني است، در كنار رپ‌خوان‌هايي كه با استفاده از الفاظ ركيك و مستهجن و با در هم شكستن فرهنگ جامعه درصدد جذب مخاطب هستند، شماري از گروه‌ها و خوانندگان رپ با استفاده از اين قالب جديد و در چهارچوب‌هاي فرهنگي كشورمان به اظهارنظر در مسائل اجتماعي مي‌پردازند كه از آن جمله مي‌توان به همدردي برخي گروه‌ها با داغ‌ديدگان حادثه بم اشاره نمود، اما از سوي ديگر نيز برخي از افراد با الگوبرداري نادرست از فرهنگ غربي و زير پا نهادن مباني و اصول ملي، نوعي هتاكي و دريدگي فرهنگي و جمعي را تبليغ مي‌كنند كه پيامدهاي ناخوشايندي به همراه داشته است.

همچنين بايد خاطرنشان كرد كه بنا بر اظهارات برخي منابع خبري، با توجه به نفوذ روز‌افزون رپ‌خوان‌هاي منفي و تحت‌الشعاع قرار گرفتن افراد و گرو‌‌هاي مثبتي كه در اين زمينه فعاليت مي‌كنند، اقدامات گسترده‌اي براي دستگيري رپرهاي مستهجن در آينده نزديك رخ خواهد داد.

 

منبع : تابناک

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۵/۰۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "امیر تتلو خواننده معروف رپ دستگیر شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.