امروز و ساعت دقیقه می باشد.

اندروید صعود کرد بلک بری سقوط کرد!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

اندروید صعود کرد بلک بری سقوط کرد!

بنا به گزارش اخیر کمپانی اینترنتی ” کام اسکور”، موبایلهایی که سیستم عامل آنها اندروید است در حال حاضر پرطرفدارترین گوشیهای هوشمند در آمریکا هستند و محبوبیت آنها روز به روز بیشتر می شود.

بنا بر ارقام و اعداد اعلام شده توسط کمپانی ” کام اسکور” ، در ماه های سپتامبر ، اکتبر و نوامبر ، ۹۱.۴ میلیون نفر از مردم آمریکا گوشیهای هوشمند خریدند که ۴۶.۹ درصد از آنها با سیستم عامل گوگل کار می کردند.

۲۸.۷ درصد از گوشی های خریداری شده در این سه ماه با سیستم عامل مخصوص موبایل اپل کار می کردند و به این ترتیب بعد از گوشیهای اندروید ، گوشیهای اپل پرطرفدارترین گوشیهای هوشمند در آمریکا هستند. گوشیهای بلک بری که قبلا” پرطرفدارترین گوشیهای هوشمند در کشور آمریکا بودند فقط ۱۶.۶ درصد از فروش این سه ماه را بخود اختصاص دادند و به ردیف سوم محبوبترین گوشیهای هوشمند سقوط کردند. با توجه به این تحقیق ، گوشیهای ویندوزی که با سیستم عامل مایکروسافت کار می کنند در حال حاضر طرفداران بسیار کمی دارند و در ردیف چهارم جدول پرطرفدارترین گوشیها قرار گرفته اند. فقط ۴.۲ درصد از گوشیهای فروخته شده در این سه ماه گوشیهای ویندوزی بودند.

بنا به گزارش ” کام اسکور” ، در بین گوشیهای هوشمندی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند ، گوشیهای کمپانی سامسونگ محبوبتر هستند و طرفداران بیشتری دارند.

کمپانی ” کام اسکور” با تحقیق بر روی ۳۰ هزار نفر از خریداران تلفن همراه در سه ماه سپتامبر ، اکتبر و نوامبر به این اعداد و ارقام و نتایج دست یافته است.

آفتاب

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small به جایزه های بزرگ اسکار ساعت ها باقی مانده

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۰۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "اندروید صعود کرد بلک بری سقوط کرد!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.