امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد

تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد

تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد

دایی برای فصل آینده نیز روی نیمکت راه آهن خواهد نشست. باشگاه راه‌آهن که از دو فصل پیش با علی دایی عملکرد نسبتا خوبی داشته برای سه فصل آینده نیز با آقای گل جهان وارد مذاکره شد.
راه‌آهن برای هدایت فصل آینده با دایی به توافق رسیده است و قرارداد او امروز به ثبت خواهد رسید.
همچنین دایی در مورد مدت زمان قراردادش با این باشگاه اختلاف دارد و تنها برای یک فصل راضی است در راه‌آهن بماند. اما این باشگاه برنامه بلند مدتی در لیگ برتر را دنبال می‌کند و پیشنهادی که به دایی داده سه ساله است.
کاظم امانی، قائم مقام راه‌آهن با تایید فوق به خبرنگار ایسنا گفت: توافق نهایی صورت گرفته است و قرارداد امروز به ثبت می‌رسد. همچنین امروز درباره مدت زمان همکاری دایی با باشگاه مذاکره خواهیم کرد.
وی افزود: از دایی درخواست ‌کرده‌ایم که راه‌آهن در فصل آینده بین چهار تیم اول قرار گیرد. همچنین بودجه اش نیز تعیین شده و تنها تقاضای ما از کادر فنی همین است. برنامه مان برای سال دوم نیز کسب سهمیه آسیایی است و بنا داریم با توجه به برنامه‌ریزی‌ها در سال سوم به قهرمانی ایران دست یابیم.
قائم مقام باشگاه راه‌آهن همچنین با بیان این که راه‌آهن از مهره‌های شاخصی برای فصل آینده استفاده خواهد کرد ، ادامه داد: کار مذاکره با بازیکنان را از شنبه استارت می زنیم و ابتدا باید تکلیف بازیکنان فعلی مشخص شود. همچنین لیست جدیدی را در نظر داریم و حداقل شش بازیکن لیگ برتری جذب خواهیم کرد.

منبع : ایسنا

تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "تیم فصل آینده علی دایی مشخص شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.