امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | ثبت‌نام VPN قانونی از امروز

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

ثبت‌نام VPN قانونی از امروز

155490

ثبت‌نام VPN قانونی از امروز

رئیس مرکز ملی فضای مجازی می‌گوید: در دنیا از vpn به عنوان شبکه اختصاصی و در ایران برای دور زدن فیلترینگ استفاده می‌شود، از طرفی حذف vpn هم مثلاً برای کاربرد بانکی ممکن نیست از این‌رو vpn قانونی ارائه می‌شود.

مهدی اخوان بهابادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی در هفته جاری (15 بهمن 91) در یک برنامه‌ تلویزیونی از ارائه vpn قانونی از اواخر هفته جاری خبر داد و و دو روز بعد در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها تاکید کرد: اعلام عمومی برای ثبت‌نام دریافت vpn قانونی از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد.

اخوان بهابادی در توضیح vpn قانونی گفته است: در دنیا از vpn به عنوان شبکه اختصاصی مجازی استفاده می‌شود اما در ایران به شکل غیرتخصصی و برای دور زدن فیلترینگ که این کار ایراد منطقی دارد چرا که اگر فیلترینگ اشکال دارد،‌ این سامانه باید اصلاح شود نه این که آن را دور زد.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: از طرف دیگر حذف vpn به علت کاربرد آن در موسسات مختلف از جمله بانک‌ها ممکن نیست از این رو مقرر شد در کوتاه مدت که ثبت نام از اواخر هفته جاری خواهد بود، متقاضیان vpn قانونی، اطلاعات خود را در سایت ثبت کنند و ظرف مدت کوتاهی خدمات بگیرند.

وی تاکید کرد: برای واگذاری اولویت‌بندی خواهیم داشت، در اولویت اول موسسات بانکی و مالی، سفارت خانه‌ها و خبرگزاری‌ها هستند در مراحل بعدی هم طیف‌های مختلف وارد می شوند.

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
سامیه می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۱۹)

من نمیفهمم فیلتر کردنشون چیه فیلتر شکن فروشیشون چیه؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sman@z می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۲۱)

سايت خوبي است

پدرام مهدیخانی می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۲۷)

خوب

ارسال نظر در "ثبت‌نام VPN قانونی از امروز"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.