امروز و ساعت دقیقه می باشد.

حمله شدید رویانیان به علی کریمی!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

حمله شدید رویانیان به علی کریمی!

حمله شدید رویانیان به علی کریمی!

حمله شدید رویانیان به علی کریمی!

محمد رویانیان مدیرعامل تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه در ضربان پنالتی بازی را به تیم سپاهان واگذار کردیم و این حاشیه ها به وجود آمد و اگر برده بودیم حالا پادشاهی می کردیم و این آقایان بودند که برای صحبت با ما باید وقت می گرفتند.

وی در خصوص مسائل مطرح شده در خصوص استعفا دادنش بیان داشت: من تا زمانيکه در پرسپوليس هستم تمام تلاشم را خواهم کرد و در  باره آينده نيز در جلسه هيئت مديره تصميم مي گيريم البته در جمع اعضاء 4 نفره فکر مي کنم نژاد فلاح نيز به دليل دو شغله بودن مي بايستي از تيم جدا شود و در مورد استعفاي من که وجود خارجي ندارد خودم تصميم مي گيرم من در حال حاضر بايستي با کار ريشه اي آينده پرسپوليس را با کمک دلسوزان بسازم و هنوز تصميم به جدايي نگرفته ام .

**کریمی امسال به تیم ما ضربه زد

وی در خصوص علی کریمی تصریح کرد: کریمی در نیم فصل با حاشيه هايي که به وجود آورد نتوانست برای تیم مفید باشد و به همین صورت به تیم ضربه زد و تنها در 6 بازی پرسپولیس را همراهی کردو در مورد خداحافظي وي نيز ما در جريان نبوديم و اين خواسته خودش بود.

وی ادامه داد: خداحافظی کریمی هم بدون هماهنگی بود و به طور کلی بازیکنی است که از لحاظ فني خوب است اما معمولا  در تیم هایي  که حضور داشته اعم از پرسپولیس یا استیل آذین حاشیه ساز بوده است و این حاشیه ها به تیم ضربه مي زند و جلوی موفقیت تیم را می گیرد،دلايل متعددي باعث ناکامي تيم شد اما من به شخصه فرد خاصي را عامل شکست نمي دانم کريمي زحمات زيادي براي پرسپوليس کشيده اما نا خودآگاه برخي حاشيه ها باعث شده بعضا به پرسپوليس ضربه هم زده است.

**باید در مورد تعویض انصاریفرد تحقیق کنم

وی در خصوص تعویض کریم انصاری فرد عنوان کرد در این خصوص باید تحقیق کنم که چرا بازیکن آماده ای همچون کریم انصاری فرد که خوب کار کرده است تعویض می شودویحیی می گوید که خود انصاریفرد از وی خواسته که او را تعویضش کند چون مریض است ولی من باید به صورت شخصی در این خصوص تحقیق کنم و در این خصوص با کریم انصاریفرد هم صحبت مي کنم تا علت اصلی تعویض این بازیکن برای همه مشخص شود.

**مهدوی کیا باید حداقل 20 دقیقه بازی می کرد

وی در خصوص بازی مهدوی کیا بیان کرد: بازیکن با انگیزه و آماده ای همچون مهدی مهدوی کیا حداقل باید 20 تا 30 دقيقه بازی می کرد.

مهدوی کیا در همین مدت کم حضور خود در زمین عملکرد بسیار خوبی داشت و دو سانتر خوب انجام داد و معتقدم باید مدت بیشتری بازی می کرد.

**سپاهان که قهرمان شد در آسیا چه کار کرد؟

وی در خصوص برد سپاهان در جام حذفی گفت: در ضربات پنالتی سپاهانی ها با ضربه هایی که به ثمر رساندند قهرمان جام شدند اما چه فایده ای دارد که تیمی قهرمان شود ولی با حیثیت فوتبال ایران بازی کند و در آسیا آن نتايج را بگيرد اميدواريم وقتي در آسيا حضور داشتيم با قدرت به قهرماني برسيم.

وی تأکید کرد: معتقدم باید چند سال  به صورت ریشه ای کار کنیم و تیم را به گونه ای آماده کنیم که اگر به آسیا رفتیم خوب نتیجه بگیریم

** پروین بیاید جلسه تشکیل می دهیم

وی ادامه داد: زمانی که پروین از مالزی بیاید جلسه تشکیل می دهیم و در اين جلسه در خصوص  آینده  تیم تصمیم گیری می کنیم.
وی بیان داشت:  فعلا در اين تیم هستم تا کار ریشه ای در پرسپولیس انجام دهد و از تمام توانم برای موفقیت پرسپوليس استفاده می کنم.

***یک تماشاگر هم به من توهین نکرد

وی تاکید داشت:  در میان صد هزار تماشاگر حتی یک نفر را هم پیدا نمی کنید که به من توهین  کرده  باشد همین قضیه نشان می دهد که من دلسوزانه برای این تیم کار کرده ام و عملکردم خوب بوده يا لااقل هواداران راضي بودند.

 

وی ادامه داد: البته قبول دارم اشتباهاتی وجود داشته است اما کم کاری های اتفاق افتاده  و من عادت ندارم شکست را گردن کسي بياندازم ما يک تيم بوده ايم که اين فصل را باخته ايم.

برخي ها دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط حاشيه سازي کردند

وی عنوان داشت:  بعضی بازیکنان دو برابر فصل قبل پول گرفتند اما فقط برای تیم حاشیه ساختند. آن ها دلسوز باشگاه نیستند و همین قضیه مشکل ساز می شوددر نيم فصل اول اگر حاشيه ها اجازه مي داد ما با گرفتن چند امتياز مي توانستم آسيايي شويم اما حاشيه ساز ها نگذاشتند.

وی ادامه داد:  مشکلات دیگری نیز در بازی جام حذفی بود  مثلا به این قضیه اعتراض دارم که چرا داور 5 دقیقه در هنگام پنالتی نوروزی  را نگه داشت این قضیه آمادگی وی را کمتر کرد.

دو سال در جا مي زنيم اما وقتي رفتيم قهرمان آسيا مي شويم

 

وی در پایان گفت:  متاسفانه وقتی درختی در آستانه افتادن است هر کس تبری را  بر می دارد و ضربه ای به این درخت می زند و همین کار را با تیم پرسپولیس  هم کردند اما با قدرت  به کارمان ادامه می دهیم و حاضریم دو سال درجا بزنیم اما بعد  با قدرت ظاهر شویم و اگر سهمیه آسیایی کسب می کنیم بتوانیم قهرمان  شویم.

 

منبع : جام نیوز

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
احسان می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۸)

واقعا راست میگه اقای رویانیان.
این کریمی چه گلی زد به سر تیم پرسپولیس ؟
انشاالله فصل بعد قهرمان لیگ برتر و جام حذفی و فصل بعدش 3 جام رو درو میکنیم.

ارسال نظر در "حمله شدید رویانیان به علی کریمی!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.