امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تجاوز به ۱۰۰ دختر دانش آموز

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تجاوز به ۱۰۰ دختر دانش آموز

مردی که به ۱۰۰ دختر نوجوان تجاوز کرد

مردی که به 100 دختر نوجوان دانش آموز تجاوز کرد

مردی که به ۱۰۰ دختر نوجوان دانش آموز تجاوز کرد

مرد هندی دختران دانش آموز را در راه مدرسه اغفال کرده و به خانه اش می برد و به آنان تجاوز می کرد. مردی به نام ““Tailor Sunil Rastogi” به اتهام تجاوز Rape به ۱۰۰۰ دانش آموز دختر در مسیر مدرسه به خانه هایشان توسط پلیس Police دستگیر شد. تیلور در همه تجاوزاتش برای پیشگیری از به دام افتادن از یک لباس مشابه استفاده می کرده است،

وی همیشه با بلوز راه راه قرمز رنگ با یک جین سر راه قربانیان قرار می گرفته و وانمود می کرده دوست پدر آنهاست. متهم در ایستگاه پلیس به به حمله جنسی به بیش از ۱۰۰ دختر نوجوان بعد از تعطیلی ساعت مدرسه اعتراف کرده است. بدنبال شکایت خانواده های برخی قربانیان با بررسی فیلم دوربین های مدارس پرونده این مرد روانی به جریان افتاد.

تیلور ۳۸ ساله دختران ۷ تا ۱۱ ساله را هدف مقاصد شوم خود قرار می داده است. سایر قربانیان این جنایت Crime هنوز شناسایی نشده و پلیس در حال تحقیقات است. شگرد متهم بدین گونه بوده است که دختران را تعقیب می کرده و بعد از اینکه به آنها می گفته پدرشان یکی از دوستان خوب وی است آنها را فریب می داده و به جای منزوی می کشانده است.

هند تقریبا هر روز شاهد حوادث Accidents بیشماری از تجاوز جنسی و خشونت علیه زنان و دختران است. در دسامبر سال ۲۰۱۲۲ یک زن در اتوبوسی در دهلی مورد تجاوز گروهی قرار گرفت و سپس بر اثر جراحات وارده جان باخت. بر اساس گزارش سازمان ملل در سال ۲۰۱۴، از هر سه قربانی تجاوز در هند یک نفرشان کودک بوده است.

 

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "تجاوز به ۱۰۰ دختر دانش آموز"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.