امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | تعرض دو مرد به نوعروس در خودرو مسافرکش

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تعرض دو مرد به نوعروس در خودرو مسافرکش

157619

تعرض دو مرد به نوعروس در خودرو مسافرکش

این پرونده اواخر آذرماه با شکایت زن جوانی به نام مریم به جریان افتاد. او وقتی به پلیس آگاهی تهران رفت در حالی‌که به شدت مضطرب و پریشان بود به ماموران گفت دو مرد وی را ربوده و مورد تجاوز قرار داده‌اند. این زن توضیح داد: «من تازه عروسی کرده‌ام. روز حادثه چون دلم برای مادرم تنگ شده بود، از خانه بیرون آمدم تا به منزل وی بروم. کنار خیابان منتظر تاکسی ایستاده بودم که خودرویی توقف کرد، من هم بعد از گفتن مسیرم سوار شدم. راننده چند متر جلوتر مرد دیگری را نیز سوار کرد و سپس از مسیر اصلی منحرف شد. من به این کار اعتراض کردم ولی در همین هنگام مسافری که در صندلی جلو نشسته بود به عقب آمد و با چاقو مرا تهدید کرد و گفت اگر بخواهم داد و فریاد راه بیندازم مرا به قتل می‌رساند. از ترس سکوت کردم دست‌وپایم به شدت می‌لرزید و نمی‌توانستم واکنشی نشان بدهم. چندبار از آن دو مرد خواهش کردم رهایم کنند اما راننده با سرعت به مسیر خود ادامه می‌داد.»

زن جوان ادامه داد: «من ابتدا فکر می‌کردم آن دو نفر قصد دارند سرقت کنند اما وقتی به مکان خلوتی رسیدیم متوجه نیت آنها شدم و التماس کردم کاری با من نداشته باشند به آنها گفتم متاهل هستم و تازه ازدواج کرده‌ام از آنها خواهش کردم زندگی‌ام را خراب نکنند اما دو مرد به‌زور به من تجاوز کردند بعد هم پول‌، طلاها و تلفن همراهم را از من گرفتند و مرا رها کردند.»

مریم در ادامه صحبت‌هایش گفت چهره راننده خودرو را به خوبی به خاطر دارد و می‌تواند او را شناسایی کند. کارآگاهان بعد از تشکیل پرونده با کمک نوعروس به چهره‌نگاری از متهم پرداختند و از آن زمان تحقیقات ویژه‌ای برای دستگیری دو متهم آغاز شد تا اینکه چند روز قبل یکی از آنها به دام افتاد. این مرد که راننده خودرو بود در بازجویی‌های اولیه منکر جرمش شد اما مریم وی را شناسایی کرد. در ادامه مرد جوان جرمش را پذیرفت و با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شد.

بنا بر این گزارش در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری متهم دوم ادامه دارد.

منبع : عرش نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۱۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
parivash می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۱۹)

خدایا به ما رحم کن
در میان گرگ ها زندگی میکنیم
اخه چرا وقتی زن هایی هستند که شغلشون اینه چرا زن های پاکو بی عفت میکنید
نکنید
این زنها و دخترها هم ناموس یکی دیگه هستن
خواهر یکی دیگه
همسر یکی دیگه دختر یکی دیگه
یکی از جنش شما

ارسال نظر در "تعرض دو مرد به نوعروس در خودرو مسافرکش"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.