امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دستگیری سارقی که به زنان خوش تیپ تجاوز می کرد / عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

دستگیری سارقی که به زنان خوش تیپ تجاوز می کرد / عکس

دستگیری سارقی که به زنان خوشت تیپ تجاوز می کرد / عکس

دستگیری سارقی که به زنان خوش تیپ تجاوز می کرد / عکس

درپی مراجعه زن جوانی به کلانتری 145 ونک در31 فروردین ماه امسال و اعلام اینکه توسط راننده یک پراید مشکی مورد سرقت اموال و آزار و اذیت قرار گرفته، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور بازپرس شعبه 13 دادسرای ناحیه 27، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت که شاکی پس از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت 20:40 آخرین روز فروردین‌ماه، در خیابان شریعتی روبروی بیمارستان ایران مهر سوار یک دستگاه خودرو پراید مشکی صندوق دار به شماره پلاک معلوم شدم که ناگهان پس از طی کردن بخش‌هایی از مسیر در ابتدای پل عابرپیاده جنب مجموعه ورزشی انقلاب، راننده پراید با قمه مرا تهدید و اقدام به سرقت 30 هزار تومان وجه نقد، گردنبند طلا و عابربانکم کرد متهمان با وجود سرقت، با گذاشتن چاقو روی صورتم مرا مورد آزار و اذیت قرار داده که به محض ایستادن یک دستگاه خودرو در کنار من، به سرعت مرا از ماشین پیاده کرد و از محل متواری شد.

کارآگاهان در اولین مرحله از اقدامات پلیسی به بررسی شماره پلاک خودرو پراید پرداخته و اطلاع پیدا کردند که خودرو دارای سابقه سرقت بوده و در پنجم اردی‌بهشت ماه سال‌جاری در خیابان گلبرگ به سرقت رفته است.

همزمان با ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم، پرونده‌های مشابه مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان تعداد دیگری از زنان جوان را که به همین شیوه و شگرد و توسط سرنشین یک دستگاه خودرو پراید مشکی مورد سرقت اموال و آزار و اذیت قرار گرفته بودند را شناسایی کردند که یکی از شکات پس از حضور در اداره پنجم و در اظهارات خود به کارآگاهان گفت زمانی که متوجه نیت راننده پراید شدم خود را در حالی که ماشین در حال حرکت بود، به بیرون از ماشین پرتاب کردم.

با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی اقدامات خود را آغاز و تصویر متهم در زمان مراجعه به یکی از شعبات بانکی غرب تهران را شناسایی کردند. با به‌دست آمدن تصاویر دوربین‌های مداربسته بانک، از شکات پرونده برای شناسایی تصاویر دعوت به‌عمل آمد که تمامی آنان تصویر فردی لاغر اندام و با موهای کم پشت را به عنوان متهم، مورد شناسایی قرار دادند.

سرانجام کارآگاهان متهم به هویت «غلامرضا – ن» متولد 1357، ساکن اسلامشهر را شناسایی کردند که پس از آن هماهنگی‌های قضایی انجام و متهم در ساعت 1:30 بامداد روز 15 اردی‌بهشت ماه دستگیر و در بازرسی از مخفی‌گاهش تعدادی از اموال و مدارک شناسایی متعلق به تعدادی از شکات نیز کشف شد.

دستگیری سارقی که به زنان خوشت تیپ تجاوز می کرد / عکس

متهم پس از انتقال به اداره پنجم و انجام مواجهه حضوری، توسط شکات مورد شناسایی قرار گرفت و درحالی‌ که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، در اعترافات اولیه خود و در خصوص نحوه انتخاب طعمه‌های خود به کارآگاهان گفت: عصرها به تهران می‌آمدم و مسافران زنی دارای ظاهر خوب را به عنوان مسافر سوار کرده و سپس با چاقو آنان را تهدید و اموالشان سرقت می‌کردم و بعد از سرقت نیز آنان را مجبور می‌کردم به خواسته‌هایم تن دهند.

متهم پس از مواجهه حضوری با یکی از شکات و تأیید اظهارات این زن جوان، به کارآگاهان گفت: این خانم جوان را در زیر پل اشرفی اصفهانی به عنوان مسافر سوار کرده و نزدیک میدان پونک زمانی که می‌خواست پیاده شود، چاقو را زیر پهلویش گذاشته و در خودرو را قفل و به سمت بوستان نهج‌البلاغه حرکت کردم و در مکانی خلوت در پشت یک دستگاه اتوبوس توقف و کلیه لوازم او را برداشته و بعد از سرقت، او را مجبور به اعمالی که می‌خواستم کردم و سرانجام این خانم جوان را در میدان پونک به بیرون از ماشین پرتاب و از محل متواری شدم.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با شناسایی متهم از سوی شکات و اعترافات اولیه وی در خصوص سرقت به عنف و اقدام به آزار و اذیت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و شکات در دستور کار قرار گرفت.

محمدیان ادامه‌داد: شناسایی شکات همچنان در حال انجام است و تا به این لحظه از تحقیقات، خانم جوان دیگری در ساعت 10:30 روز سه‌شنبه با حضور در اداره پنجم متهم را مورد شناسایی قرار داد.

وی با اشاره به احتمال افزایش جرایم ارتکابی، از کلیه شکات پرونده خواست تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به اداره پنجم پلیس اگاهی تهران‌بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مصطفی- س می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۸)

سلام حاجی این اتفاق همانطور که میگید 31 فروردین رخ داده بعد مینویسید که ماشین سرقتی 5 اردیبهشت بوده که هنوز نرسیده معلومه چی سر هم میکنید مینویسید اگه ماشین اردیبهشت سرقت شده پس اون پراید 31 فروردین از کجا آمده بوده

a.k.p می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۹)

مصطفی راست میگه

ارسال نظر در "دستگیری سارقی که به زنان خوش تیپ تجاوز می کرد / عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.