امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دعوای عروس و مادرشوهر به ضربه ی تبر ختم شد!!!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

دعوای عروس و مادرشوهر به ضربه ی تبر ختم شد!!!

همیشه میگن بین عروس و مادرشوهر دعواست ولی دیگه دعوا با تبر رو تا حالا نشنیده بودیم.

این حادثه و نزاع خانوادگی درشهرستان فسا در استان فارس رخ داده است. گویا عروس و مادرشوهر بر سر مسائل خانوادگی به دعوای لفظی می پردازند ، که ناگهان مادرشوهر عصبانی شده و با تبری که در آن حوالی قرار داشت به سر عروس خود می کوبد. بعد با صحنه ی خونین روبه رو می شود و می ترسد . وی درصدد برآمده تا صحنه ی مذکور را از بین ببرد. او لباس های خونین عروسش را در خانه پنهان کرده و از نظر خودش هرآنچه که او را مظنون میکرده از بین برده برد. اما غافل از اینکه هیچ چیز از دید پلیس پنهان نمی ماند.

او پس از این حادثه به اداره پلیس رفته و ماجرا را این گونه شرح داد:

من در منزل نبودم و وقتی وارد خانه شدم با بدن غرق در خون عروسم که با ضربه ی شدیدی در ناحیه ی سر به این روز افتاده بود ،روبه رو شدم.

پلیس هم سریعا به منزل رفته و پس از انتقال عروس به بیمارستان که به دلیل جراحت وارده در کما به سر می برد ، مشغول برررسی صحنه ی جرم شد. پلیس  با زیرکی لباس های مخفی  و شواهدی مبنی بر اینکه تبری که در آنجا قرار داشته تازه شسته شده بود و ضربه ی وارده بر سر دختر هم به ضربه ی تبر بی شباهت نبوده به این که جرم توسط یک فرد در داخل صورت گرفته  شک کردند.

 

سپس مادرشوهر برای بازجویی به اداره آگاهی برده شد.  به دلیل تناقض در اعترافات مادرشوهر و اینکه بعدا به چنین کاری اعتراف کرد، وی مظنون اصلی شناخته شده و روانه زندان شد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "دعوای عروس و مادرشوهر به ضربه ی تبر ختم شد!!!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.