امروز و ساعت دقیقه می باشد.

راز جنایتکار تهران با دختران جوان فاش شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

راز جنایتکار تهران با دختران جوان فاش شد

163077

راز جنایتکار تهران با دختران جوان فاش شد

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: جنایتکاری که به دلیل جرم‌های متعدد و گوناگون یک سال از دست پلیس فراری بود، شناسای و به همراه یك دختر دستگیر شد.

سرهنگ علیرضا محرابی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وصول یک فقره پرونده از سوی بازپرس شعبه 7 دادسرای شهرری مبنی بر شناسایی و جلب فردی از اراذل و اوباش سطح یک منطقه ری به هویت “محمد.م”  دستور کار در اختیار عوامل این حوزه قرار گرفت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه اذعان داشت: پس از تحقیقات میدانی مشخص گردید، نامبرده از اراذل و اوباش و سطح یک تهران است.

وی ادامه داد: همچنین متهم در پرونده سابق خود ده‌ها سابقه شرارت، زورگیری، شرب خمر، اخلال در نظم عمومی و نزاع دست جمعی داشته است و به دلیل این موارد سال‌ها در زندان عمر خود را سپری کرده است.

این مقام مسئول انتظامی در ادامه اذعان داشت: دراین راستا متهم 1 سال و نیم گذشته زمانی که از زندان آزاد می‌شود شرارت‌های خود را مجدد آغاز می‌کند و با جرح شدید و عمدی یک شهروند تهرانی متواری می‌شود.

سرهنگ علیرضا محرابی ابراز داشت: در نهایت پس از یک سال فرار در کشور‌های حاشیه مجدد به ایران باز می‌گردد و این بار اقدام به پخش مواد مخدر شیشه با اجیر کردن دختران جوان و دانشجو در سطح شهر تهران می‌کند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه گفت: ماموران با اقدامات گسترده اطلاعاتی توانستند این متهم را در حالی که با انجام  عمل زیبایی و مواردی دیگر تغییر چهره داده بود، در غرب تهران شناسایی و ردیابی کنند.

این مقام مسئول انتظامی اظهار داشت: ماموران زبده این حوزه در محدوده محل سکونت متهم مستقر شده و با بستن راه‌های احتمالی فرار و با مجوز قضایی وارد منزل متهم شده و آن را به همراه یک دختر جوان دستگیر می کنند.

وی ادامه داد: در بازرسی از اتاق خواب ماموران بیش از 1 کیلو 250 گرم شیشه، یک عدد کپسول گاز اشک آور، یک قبضه قمه، آلات و ادوات مصرف مواد مخدر و در بررسی دقیق تر از دیگر نقاط خانه بیش از 280 گرم شیشه، یک عدد شوکر، یک عدد باطوم برقی و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف و ضبط می‌کنند.

سرهنگ علیرضا محرابی تاکید کرد: همچنین ماموران از داخل خورو 206 متهم که در حیاط خانه پارک شده بود یک قبضه شمشیر نامتعارف کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در نهایت متهم نامبرده به مقر انتقال داده شد و دختر نیز تحویل بازداشتگاه زنان پلیس امنیت اخلاقی گردید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "راز جنایتکار تهران با دختران جوان فاش شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.