امروز و ساعت دقیقه می باشد.

سوختن نوزاد ۵ ماهه به دست مادر سنگدلش

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

سوختن نوزاد ۵ ماهه به دست مادر سنگدلش

یک مادر ۳۴ ساله در شیراز بچه ی ۵ ماهه خود را با نفت سوزاند. بر اساس گزارش همسایه ها پلیس در روز چهرشنبه در محل جنایت حاضر شد و با صحنه ی بسیار وحشتناک و غمگینی روبه رو شدند. صحنه ای که مادر فرزند سوخته ی خود را بر دست دارد و بطور مداوم جیغ می کشد تا شاید شیرخوار زنده شود ، اما چنین چیزی ممکن نیست ، او به شدت سوخته و فوت کرده است.

با توجه به قتل فجیع این نوزاد ۵ ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می‌کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار در اولویت کاری پلیس قرار گرفت.

پس از بازداشت این مادر سنگدل وی چنین اعتراف کرد که:

پس از به دنیا آمدن دخترم افسردگی گرفتم و احساس بدبختی میکردم. من این بچه را عامل گرفتاری هایم می دانستم. در آن روز شوم دخترم بسیار گریه می کرد و من هم عصبی بودم یک لحظه حالت جنون پیدا کردن و کمی نفت رویش ریختم و با کبریت آتشش زدم. گویی در آن لحظه خواب بودم وقتی سوخته شدن بدن دخترم را تماشا کردم تازه از خواب بیدار شده و به خودم آمدم. اما دیر شده بود.از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد.

 

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "سوختن نوزاد ۵ ماهه به دست مادر سنگدلش"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.