امروز و ساعت دقیقه می باشد.

طلاق عجیب یک زن ایرانی به علت ریزش موی شوهرش!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

طلاق عجیب یک زن ایرانی به علت ریزش موی شوهرش!

162525

طلاق عجیب یک زن ایرانی به علت ریزش موی شوهرش!

زنی جوان، به دلیل این که موهای شوهرش دچار ریزش شده است به دادگاه خانواده رفت تا از او جدا شود. این زن ۲۸ ساله که شهلا نام دارد و دو سال از شروع زندگی مشترکش با پیروز می گذرد، هفته گذشته به دادگاه خانواده شماره ۲ تهران رفت و طی دادخواستی عجیب گفت: چون شوهرش به زودی طاس می شود می خواهد از او جدا شود. این زن ادامه داد: من و پیروز حدود دو سال قبل با یکدیگر ازدواج کردیم. او جوان خوش تیپی بود و یکی از دلایلی که من به خواستگاری اش جواب مثبت دادم همین چهره زیبایش بود. همه چیز در زندگی مان خوب بود و همه حسرت آن را داشتند اما از یک سال قبل شوهرم به تدریج دچار ریزش مو شد.
چند ماه گذشت و ریزش ادامه داشت. شوهرم را نزد یک دکتر پوست و مو که همه تعریفش را می کردند بردم اما نسخه دکتر هم نتوانست جلوی ریزش موی شوهرم را بگیرد تا این که دیگر از درمان ریزش موهایش ناامید شدم.

دیگر از آن شوهر خوش تیپ خبری نبود. چهره همسرم روز به روز بدتر می شد و تقریباً جلوی سرش دیگر مویی نداشت.
زندگی با چنین مردی برایم سخت بود. من دلبسته ظاهر شوهرم شده بودم اما اگر ریزش موهایش ادامه داشته باشد تا چند ماه دیگر او کاملاً طاس می شود.
من تازه ۲۸ سال سن دارم و می خواهم زندگی خوبی داشته باشم. دلم نمی خواهد با شوهری طاس زندگی کنم. به همین دلیل به دادگاه آمده ام تا با به اجرا گذاشتن مهریه ام که ۸۰۰ سکه بهار آزادی است شوهرم را وادار کنم که من را طلاق دهد.
به دنبال این اظهارات قاضی به گفت وگو با این زن پرداخت تا شاید او از خواسته اش منصرف شود اما با پافشاری او بر خواسته اش مقرر شد در جلسه آینده با حضور شوهر وی به این خواسته رسیدگی شود.

 

منبع: روزنامه خراسان

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
زهره می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۶)

دیوانه.

مهدي رحماني می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۶)

بايدبه سلايق افراد اخترام گذاشت ضمن اينكه ازاول چنين انتخابي با چنان ويژگيي غلط بوده است. زندگي كه همش خوش تيپي نيست.

فاطمه می گوید: (۱۳۹۲/۰۴/۰۱)

خدا ایشالا شفای همه مریضارو بده به نظرمن این آقا اول باید همسرشونو ببرن یه روانپزشک بعد طلاقشون بدن تو این دوره زمونه فکر کنم قبل از ازدواچ باید یه تست دیوونگی و خود درگیری هم گرفته بشه من که بودم اجباری میکردم.

ارسال نظر در "طلاق عجیب یک زن ایرانی به علت ریزش موی شوهرش!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.