امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | مادری نوزادش را آتش زد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مادری نوزادش را آتش زد

159079

 

مادری نوزادش را آتش زد

مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان ری با اشاره به سوختگی و اعتیاد یک نوزارد 7 ماه به مواد مخدر توسط مادرش اظهار داشت: متأسفانه این کودک به دلیل استفاده مادر از مواد مخدر شدیداً به بوی مواد اعتیاد پیدا کرده است.

مژگان جمالی با اشاره به اینکه روز گذشته متوجه شدیم که یک بچه هفت ماهه توسط مادرش دچار سوختگی شده است، اظهار داشت: متأسفانه مادر این کودک به دلیل مصرف مواد مخدر و صنعتی کودک خود را به آتش کشانده بود که البته تحقیقات برای این امر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این مادر و کودک در یک چادر در اطراف روستای مرتضی‌گرد زندگی می‌کردند که به علت مصرف بیش از حد مواد توسط مادر، چادر آتش و در نهایت کودک هفت‌ماهه دچار سوختگی شدید شد. نیروهای اورژانس اجتماعی پس از اطلاع اقدامات اولیه را انجام دادند و کودک را از مادر جدا و در نهایت وی را به یکی از بیمارستان‌های تخصصی در شهر تهران ارجاع دادند.

مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان ری بیان داشت: متأسفانه مرکز طبی تخصصی کودکان از پذیرش کودک ممانعت کرده بود و تأکید داشته است که این کودک باید در بیمارستان مطهری بستری شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر سازمان بهزیستی مسئولیت کودک را از طریق پیگیری مراجع قضایی به عهده گرفته است و این در حالی است که مادر وی همچنان در چادر و در همان محدوده مرتضی‌گرد زندگی می‌کند.

منبع : فارس نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۲۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
seven_star701 می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۰۶)

عجب زنه بیشعوریه…………….؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر در "مادری نوزادش را آتش زد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.