امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مادر بزرگی که از نوه ی خودش باردار شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مادر بزرگی که از نوه ی خودش باردار شد

این مادر بزرگ اکنون در ماه هشتم حاملگی است و قرار است ماه آینده در یکی از بیمارستان های غرب آمریکا، نوه خود را به دنیا بیاورد.رسانه های آمریکا روز گذشته اعلام کردند، یک مادر بزرگ ۵۸ ساله پرویی ، ماه آینده نوه خود را به دنیا خواهد آورد.به نقل از العربیه؛ “جولیا ناوارو” (58 ساله) به جای دخترش “لورینا ماکنیون” (32 ساله) که تاکنون ۱۰ بار سقط جنین کرده است ، جنین دخترش را به عنوان مادر جایگزین (surrogate mother) پرورش دهد.
مادر بزرگی که از نوه ی خودش باردار شد

این مادر بزرگ اکنون در ماه هشتم حاملگی است و قرار است ماه آینده در یکی از بیمارستان های غرب آمریکا ، نوه خود را به دنیا بیاورد.مادر بزرگ به روزنامه “سالت لایک تریبون” گفته است :” به عنوان یک خانواده باید  به همدیگر کمک کنیم.”بر اساس این گزارش لورینا پس از ازدواج در سال ۲۰۰۵ هیچ باروری نداشت اما در ماه هفتم سقط جنین می کرد.

سقط جنین ۱۰ بار تکرار شد تا اینکه مادر بزرگ داوطلب شد جنین دخترش را در رحمش قرار دهند تا وی آنرا پرورش داده و به دنیا آورد. برای این کار پزشکان هورمونهایی را به مدت سه ماه به مادر بزرگ تزریق کردند تا بدن وی آماده یک حاملگی در سنین بالا باشد.گفتنی است، این پدیده رواج چندانی در جهان نداشته است .با این حال در سال ۱۹۸۷ یک مادر بزرگ در آفریقای جنوبی سه نوه خود را به دنیا آورده بود. در سال ۲۰۰۸ در اوهایو شمال شرق آمریکا یک مادر بزرگ دیگر ، ۳ قلوی دختر خود را به دنیا آورد
تاریخ: ۱۳۹۳/۰۳/۰۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مادر بزرگی که از نوه ی خودش باردار شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.