امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خداحافظی با یارانه 28 هزار تومانی که فقط یکبار واریز شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

خداحافظی با یارانه 28 هزار تومانی که فقط یکبار واریز شد

خداحافظی با یارانه 28 هزار تومانی که فقط یکبار واریز شد

خداحافظی با یارانه 28 هزار تومانی که فقط یکبار واریز شد

دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه ها با اعلام اینکه امسال یارانه نقدی نان به صورت جداگانه به مردم همچون سال گذشته پرداخت نخواهد شد، روش اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه ها و بازپرداخت منابع حاصل از آن به مردم و تولید همانند فاز اول را اعلام کرد.

محمدرضا فرزین در مورد پرداخت یارانه نقدی نان در سال 92 گفت: امسال یارانه نقدی جداگانه ای مانند سال گذشته به نان نخواهیم داد، سال گذشته با توجه به افزایشی که در قیمت نان اتفاق افتاده یارانه نقدی جداگانه ای به عنوان یارانه نان به حساب سرپرستان خانوار واریز شد، اما به دلیل اینکه امسال قیمت نان افزایش نیافته است، بنابراین یارانه ای نیز برای آن واریز نخواهد شد.

دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها در مورد تغییرات قیمت های حامل های انرژی در فاز دوم اجرای هدفمند سازی یارانه ها عنوان کرد: چارچوب کار در فاز دوم مانند فاز اول خواهد بود و قیمت ها اصلاح خواهد شد، همانگونه که این اصلاح در فاز اول نیز انجام شد، براین اساس منابع حاصل از آن به مردم و تولید بازپرداخت می شود، بنابراین تغییری در فرمول آن بوجود نخواهد آمد.

وی ادامه داد: به هر حال اگر وارد گام دوم شویم قیمت حامل های انرژی تغییر خواهد کرد و میزان پرداختی به مردم افزایش می یابد، در گام دوم باید بر روی مدیریت نقدینگی و همچون گام اول بر روی آماده سازی افکار عمومی متمرکز شویم.

دولت در سال 91 با افزایش قیمت نان 28 هزار تومان به ازای هر ایرانی برای مدت 9 ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد.

منبع : مهر نیوز

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "خداحافظی با یارانه 28 هزار تومانی که فقط یکبار واریز شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.