امروز و ساعت دقیقه می باشد.

فاز دوم هدفمندی یارانه ها سال 93 انجام می شود

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

فاز دوم هدفمندی یارانه ها سال 93 انجام می شود

فاز دوم هدفمندی یارانه ها سال 93 انجام می شود

باتوجه به اظهارات معاون مدیریت و برنامه ریزی رئیس جمهور مبنی بر اینکه افزایش قیمت‌ها تا پایان سال منتفی است می‌توان گفت سیاست دولت درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مشخص شده و اجرای این بخش از قانون به سال ۹۳ موکول می شود.
بعد از اجرای فاز اول هدفمندی یارانه‌ها و اشکالاتی که مجلس به نحوه اجرای این قانون در دولت احمدی نژاد گرفت تلاش دولت دهم درماه‌های پایانی عمر خود برای اجرای فاز دوم این قانون بی نتیجه ماند و مجلس با ادامه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها مخالفت کرد.

اما بعد از انتخابات ریاست جمهوری تیم اقتصادی دولت یازدهم رسماً اعلام کرد که بنا دارد فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند ولی زمان مشخصی برای اجرای این قانون از سوی دولتی‌ها تا به امروز مشخص نشده است.

در همین ایام البته محمد باقر نوبخت معاون مدیریت و برنامه ریزی رئیس جمهور در سخنان اخیر خود صراحتاً اعلام کرده که افزایش قیمت‌ها تا پایان سال منتفی است و از همین اظهارات نوبخت می توان برداشت کرد که دولت یازدهم فعلا بنای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها را نداد و احتمالاً اجرای این بخش از قانون هدفمندی به سال ۹۳ موکول خواهد شد.

 

منبع : تسنیم

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۶/۱۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "فاز دوم هدفمندی یارانه ها سال 93 انجام می شود"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.