امروز و ساعت دقیقه می باشد.

قهر دسته جمعی 7 میلیون کاربر از سایت فیس بوک!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

قهر دسته جمعی 7 میلیون کاربر از سایت فیس بوک!

در ماه گذشته سایت پرآوازه فیس‌بوک حدود ۷ میلیون کاربر خود را از دست داده است. این تعداد میلیونی از کاربرانی که کار با فیس‌بوک را کنار می‌گذارند، خسارت هنگفتی برای این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود.

گفته می‌شود این افراد کاربرانی از آمریکا و کانادا بوده‌اند.  فیس‌بوک برای اولین شاهد چنین قهر دسته‌جمعی کاربران خود است. با این حال اوضاع در کشور مکزیک کاملاً برعکس است. گزارش شده که نزدیک به یک میلیون کاربر جدید مکزیکی به فیس‌بوک پیوسته‌اند.

به گزارش بروزترین ها این بدبیاری فیس‌بوک در آمریکای شمالی، پرسش‌هایی در خصوص رفتارهای جدید کاربران این سایت مطرح کرده است.

با این حال سخنگوی فیس‌بوک با اشاره به این که هر از چندی سخنانی منتشر می‌شود مبنی بر این که گروهی از کاربران فیس‌بوک از کشورهای مختلف جهان این سایت را ترک کرده‌اند، اظهار داشت برخی از این گزارش‌ها بر پایه اطلاعاتی که ابزارهای تبلیغاتی ما فراهم می‌آورد استوار است.

وی خاطرنشان کرد این ابزار را نمی‌توان منبعی برای برآورد رشد فعلی و واقعی کاربران فیس‌بوک قلمداد کرد. گفتنی است فیس‌بوک به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان، بیش از نیم میلیارد عضو دارد که ۷۰ درصد آنها کاربرانی از خارج از آمریکا هستند.

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عكس هايي از بردپيت سوار بر موتور

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "قهر دسته جمعی 7 میلیون کاربر از سایت فیس بوک!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.