امروز و ساعت دقیقه می باشد.

لیست سیاه در اندروید

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

لیست سیاه در اندروید

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که نخواهید به تماس های دریافتی از یک شماره خاص پاسخ دهید. نرم افزارهای مختلفی نیز به این منظور طراحی شده است که کاربران تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید می توانند بسادگی بسیاری از آنها را با مراجعه به بازار اندروید دانلود کنند. اما یکی از مشکلات این نرم افزارها این است که در مواردی استفاده از آنها رایگان نیست و برخی که رایگان هستند نیز دارای مشکلاتی بوده یا با ارائه نسخه های جدید سیستم عامل اندروید به روزرسانی در آنها صورت نمی گیرد.
چنانچه شما هم دوست دارید برخی تماس های دریافتی را به صورت خودکار رد کنید و از دست مزاحمان تلفنی خلاص شوید، می توانید بدون نیاز به هیچ نرم افزار اضافه ای و با امکانات طراحی شده در نسخه جدید اندروید ۲.۳.۵ (در Galaxy S II تست شده است) از این قابلیت کمک بگیرید. روش فعال سازی و استفاده از این ابزار به شرح زیر است:
۱ـ ابتدا به بخش نرم افزارها در تلفن همراه خود مراجعه کنید و وارد Settings شوید.
۲ـ در بخش تنظیمات، روی گزینه Call فشار دهید.
۳ـ به دنبال گزینه ای با عنوان Call rejection بگردید و پس از پیدا کردنش، آن را فشار دهید. (در تلفن های همراه مختلف ممکن است این گزینه متفاوت باشد)
۴ـ روی Auto reject mode فشار داده و آن را از حالت پیشفرض که Off است، به حالت لیست سیاه یعنی Only black list تغییر دهید.
۵ـ پس از بازگشت به بخش Call rejection، گزینه Black list را انتخاب کنید تا تنظیمات لیست سیاه در اختیار شما قرار گیرد.
۶ـ در این قسمت با فعال کردن گزینه Unknown تمام تماس های دریافتی از شماره های ناشناس که در لیست مخاطبان شما قرار ندارند به طور خودکار رد می شوند و با انتخاب گزینه Add و افزودن برخی مخاطبان یا شماره های موردنظر خود می توانید افراد دیگر را نیز به لیست سیاه جهت رد خودکار تماس ها اضافه کنید.

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "لیست سیاه در اندروید"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.