امروز و ساعت دقیقه می باشد.

متنفر بودن فرزندان جولیا رابرتز از نقش بازی کردن مادرشان !

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

متنفر بودن فرزندان جولیا رابرتز از نقش بازی کردن مادرشان !

جولیا رابرتز در خانه خود هیچ جایزه ای نمی برد.

بنا به گفته ستاره فیلم “زن زیبا”، سه فرزند او سختگیر ترین و خشن ترین منتقدان او هستند مخصوصا” هنگامیکه جولیا برای آنها داستان تعریف می کند.

جولیا می گوید:”آنها از اینکه در خانه برایشان نقش بازی کنم ، متنفر هستند.”

“قبل از خواب برای بچه ها داستان می خوانم و سعی می کنم نقش شخصیتهای داستان را بازی کنم و مانند آنها صحبت کنم اما ظاهرا” آنها اصلا” اینکار را دوست ندارند و از من خواهش می کنند که اینکار را انجام ندهم و صداهای مختلف در نیاورم ، بنا بر این من مجبورم خیلی عادی و معمولی برای آنها داستان بخوانم.”

جولیا که در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار درنمایش “سه روز بارانی ” ، در تئاتر برادوی هنرنمایی کرد ، اخیرا” گفته است که بازی کردن در یک نقش جدید ،مثل به دنیا آوردن یک فرزند جدید است.

” نقش بازی کردن مثل تولد فرزند است . قبل از اینکه متولد شود هیچ چیزی درمورد آن نمی دانید و مسلم است که من دلم می خواهد دوباره اینکار را انجام دهم .”

“شما بعد از مدتی دوباره مجذوب تئاتر می شوید زیرا بازی کردن روی صحنه تئاتر واقعا” هیجان انگیز است و شما را به عنوان یک بازیگر به گونه منحصر بفردی به چالش می کشد.”

“من واقعا” از بازی کردن در نمایش “سه روز بارانی” لذت بردم اما در حال حاضر دوست دارم کاری انجام دهم که سر گرم کننده تر و جذابتر باشد زیرا در حال حاضر من از آنچه که قرار است انجام بدهم درک بهتری دارم و از قبل می دانم که چه چیزی در انتظار من است.وقتی در نمایش ” سه روز بارانی ” بازی می کردم من دو فرزند کوچک داشتم و در طول هفته ۸ بار این نمایش را اجرا می کردم . اگر در چنین موقعیتی قرار نگرفته باشید نمی توانید بفهمید که این برنامه چقدر سخت و ظالمانه بود.”

 

آفتاب

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عكس هايي از بردپيت سوار بر موتور

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "متنفر بودن فرزندان جولیا رابرتز از نقش بازی کردن مادرشان !"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.