امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ویتنی هوستون در کنار پدرش دفن شد!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

ویتنی هوستون در کنار پدرش دفن شد!

این خواننده ۴۸ ساله که جسد او روز شنبه در وان حمام یکی از اتاقهای هتل بورلی هیلز پیدا شد در کنار پدرش ، جان هوستون در منطقه وست ویلد نیوجرسی به خاک سپرده می شود.

منابع خبری ادعا کرده بودند که ویتنی همیشه دلش می خواست در کنار پدرش که در سال ۲۰۰۳ در اثر ناراحتی قلبی از دنیا رفت ، دفن شود و این خبر با صدور گواهی فوت او تایید شد .

این گواهی دیروز منتشر شد و در آن نوشته شده بود که علت مرگ هنوز مشخص نیست و بعد از بررسیهای بیشتر واعلام نتایج سم شناسی در هفته های آینده تعیین خواهد شد.

پیکر بی جان خواننده مشهور آهنگ “من همیشه دوستت خواهم داشت” در وان حمام سوئیت او واقع در طبقه چهارم هتل بورلی هیلز پیدا شد .

در ابتدا همه گمان می کردند که او در وان حمام غرق شده است اما بررسی های بیشتر نشان داد ، مقدار آبی که در ریه های او رفته بود آنقدر زیاد نبود که بتواند او راخفه کند.

در حال حاضر مقامات پلیس حدس می زنند ویتنی هوستون که سابقه اعتیاد به الکل و مواد مخدر نیز داشت ، در اثر مصرف بیش از حد الکل و داروهایش از دنیا رفته است و بعد از مرگ سرش در آب فرورفته است.

بازرسان پلیس بسته های نیمه پر قرصها و داروهایی که این خواننده اغلب برای آرامش اعصاب و کم کردن استرس خود مصرف می کرد را در سوئیت او پیدا کردند. لورازپام ، دیازپام و زاناکس از جمله این داروها بودند.

آفتاب

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی جذاب ازجنیفر لوپز و کاسپر در لباس قرمز

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۰۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
هیما می گوید: (۱۳۹۰/۱۲/۰۳)

خیلی عالی هستین. ممنون
نه خسته.

ارسال نظر در "ویتنی هوستون در کنار پدرش دفن شد!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.