امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ابد و ۲۰ سال حبس ستاره سرخابی ها به خاطر ۲۸ گرم شیشه

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

ابد و ۲۰ سال حبس ستاره سرخابی ها به خاطر ۲۸ گرم شیشه

ستاره سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بار دیگر با ۲۸٫۵ گرم شیشه در دوران مرخصی اش دستگیر شد و ٢٠ سال دیگر به دوران زندان او افزوده شد.

ورزش ۳ گزارش داد:«در تمام این سال‌ها بسیاری از ریش‌سفیدان و بزرگان فوتبال ایران برای نجات این بازیکن اسبق تلاش کردند که البته نتایج مثبتی هم در پی داشت. او اولین‌ بار به جرم حمل مواد به حبس ابد محکوم شد اما تلاش اهالی فوتبال و رفقای سرشناسش باعث شد تا او چند باری با اجازه مرخصی از زندان آزاد شود اما آخرین آزادی او تبدیل به چاله‌ای بزرگ‌تر برایش شد که بیرون‌ آمدن از آن را بسیار دشوارتر کرد.
در تماسی که با یکی از مسئولان زندان قزل‌حصار داشتیم، او با تأیید این موضوع گفت: «ایشان آخرین‌ بار که به مرخصی رفته، با ٢٨,۵ گرم شیشه دوباره دستگیر می‌شود و به زندان می‌آید. دادگاه او را به ٢٠ سال حبس دیگر محکوم کرد و با توجه به این که حکم قبلی‌اش حبس ابد بوده، باید بگویم کار او بسیار سخت شده و باید در زندان بماند. همچنین به دلیل این که در دوران مرخصی باز هم دستگیر شده، دیگر امکان مرخصی ندارد.»
در واقع حبس ابد او امروز ٢٠ سال دیگر افزایش یافته است و این می‌تواند به معنای از دست‌رفتن شانس‌های بزرگی مثل عفو یا کم‌ شدن حبس  او باشد.
حالا دیگر خبری از رفقای قدیمی و ریش‌سفیدهایی هم که دنبال انجام کارهای او بودند، نیست و بازیکن اسبق سرخابی تنهاتر از همیشه پشت میله‌ها روزها را سپری می‌کند. حکم سنگینی که برای او بریده شده، تمام امیدهایی را که نسبت به بخشش یا عفو یا کم‌ شدن میزان حبسش وجود داشت، از بین برده است.»

او در آخرین مرخصی اش نیز با حدود ۲۸ گرم ماده مخدر شیشه دستگیر شده و در دادگاه به بیست سال دیگر تحمل حبس محکوم می شود. در واقع حبس ابد او امروز بیست سال دیگر افزایش یافته است و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس او باشد.

حالا دیگر خبری از رفقای قدیمی و ریش سفیدهایی هم که دنبال انجام کارهای او بودند، نیست و بازیکن اسبق سرخابی تنهاتر از همیشه پشت میله ها روزها را سپری می کند. حکم سنگینی که برای او بریده شده، تمام امیدهایی را که نسبت به بخشش یا عفو یا کم شدن میزان حبسش وجود داشت، از بین برده است.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "ابد و ۲۰ سال حبس ستاره سرخابی ها به خاطر ۲۸ گرم شیشه"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.