امروز و ساعت دقیقه می باشد.

برندگان مراسم اهدای جوایز اسکار 2012

برندگان مراسم اهدای جوایز اسکار 2012

به گزارش بروزترین ها این جشن به مناسبت بزرگترین شب هالیوود است . امسال ، بهترین بازیگران : (جورج کلونی) و (برد پیت) روبروی هم قرار گرفتند ، و فیلم (نسل ها) و (مانی بال) هم در قسمت عکس ها به رقابت پرداختند . آیا این دوستان (جورج و برد) باید با هم رقابت کنند ؟ در پایان (جین دوجاردین) برای بهترین بازیگر و بهترین چهره مدال طلا را همراه خود به خانه برد و به خبرنگاران گفت که باعث افتخار من است که نامزد اسکار شده ام . اکنون اسامی افرادی که جایزه اسکار را برنده شده اند را برایتان فهرست می کنیم :

بهترین بازیگران نقش اول مرد در نقش اصلی : (دومیان بیچر ، جورج کلونی ، جین دوجاردین، گری الدمن و برد پیت)

بهترین بازیگران نقش اول زن در نقش اصلی : (گلن کلوز ، ویولا دیویس ، رونی مارا ، مریل استریپ و میشل ویلیامز) بهترین کارگردانان : (میشل هازان ویشنز : نسل ها) ، (الکساندر پین هوگو و مارتین اسکورسیز در نیمه شب در پاریس) ، (وودی آلن در درخت زندگی) و (ترنس مارلیک)

بهترین عکس ها : (فیلم نیمه شب در پاریس) ، (وودی آلن در درخت زندگی) ، (مانی بال) .

بهترین بازیگران نقش مکمل مرد : (برنیس بژو در فیلم اسب جنگی) ، (جاستین چاست) ،: مک تیر در ساقدوش) ، (آلبرت نوبس) .

بهترین بازیگران نقش مکمل زن : (اکتاویا اسپنسر) ، (ملیسا مک کارتی)

بهترین مستند ها : (جهنم بزرگ از دانفونگ دنیس) ، (مایک لرنر در اگر درخت می افتد) ، (یک مستند از جبهه ی آزادی بخش زمین) ، (مارشال کاری و سام کالمن در بهشت فراموش شده ی 3 و برزخ) ، (جو برلینگر و بروس سینوفسکی پینا) .

(تی.جی مارتین ، دن لیندسی و ریچ میدل مس در مستند در حال ویرایش هنرمند) ، (آنه صوفی بیون و میشل هازان ویشنز در فیلم نسل ها) ، (ویم وندرز و جیان پیرو در رینگل شکست ناپذیر) ، (کوین تنت در فیلم دختری با خالکوبی اژدها) ، (کرک باکستر و آنگوس وال هوگو) ، (تلماشان میکر در فیلم مانی بال) ، (کریستوفر تلفسن) .

 

تهیه و ترجمه : گروه اختصاصی بروزترین ها

اختصاصی بروزترین ها: جامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس های کیم کارداشیان در مراسم اسکار 2012

اختصاصی بروزترین ها: جامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

برندگان مراسم اهدای جوایز اسکار 2012

مطالب تصادفی
مطالب مرتبط