امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ترفندهای زیبایی برای افرادی با پوست صورت سبزه و گندمی

محصول توصیه شده

ترفندهای زیبایی برای افرادی با پوست صورت سبزه و گندمی

افرادی با پوست صورت سبزه و گندمی

  این گروه از افراد معمولا موی خرمایی و سیاه دارند و پوست صورتشان همیشه برنزه (چه در زمستان و چه در تابستان) است . چشمان آن ها ممکن است آبی ، میشی ، قهوه ای و یا سیاه باشد .
این افراد باید لباس هایی با زمینه های رنگی خیلی روشن و هرچه که پوست آن ها را سیاه تر نشان دهد خودداری کنند . آن ها می توانند از بژ پر رنگ و ابی های مایا به سبز و یا قرمز تیره استفاده کنند .
گروه حنایی طلایی
رنگ موی این گروه از قرمز قهوه ای تا قرمز تیره با چشمان سبز یا میشی متغیر است . این خانم ها
می توانند به راحتی از رنگ های سبز ، آجری ، قهوه ای و بژ و حتی رنگ هلویی و نارنجی روشن استفاده کنند . این گروه از افراد نباید از رنگ آبی تیره و قرمز تمشکی استفاده کنند و خیلی پر حرارت و غلیظ تر آرایش کنند . این گروه باید از رنگ های قرمزی که خیلی طبیعی است ، استفاده کنند .
افرادی با موهای خرمایی یا بور
چشمان این افراد ممکن است خاکستری یا میشی باشد ، تقریبا هر رنگی به این گروه می آید ، با این حال بهتر است از رنگ قرمز و زرد و اگر موهایشان مشکی یا بور است از رنگ قرمز روشن ، آبی متوسط ، سبز و یا بنفش تیره استفاده کنند . این گروه همچنین می توانند از رنگ های آبی دریایی ، بلوطی و سیاه استفاده کنند . در آرایش خود از رنگ های طلایی استفاده کرده تا آرایش آن ها جلوه ی بیشتری پیدا کند .
افرادی با موهای بور و یا حنایی روشن
رنگ چهره این دسته از افراد درخشان و گاهی شیری است و بیشتر بر روی پوست آن ها لکه های حنایی رنگی به چشم می خورد . رنگ چشم آن ها آبی مایل به سبز و یا خاکستری روشن است . اگرجزء این دسته از افراد هستید هرگز رنگ سبز بکار نبرید به ویژه رنگ های سبز روشن یا زرد ، اما اگر به رنگ سبز علاقمند هستید می توانید از رنگ سبز خیلی پر رنگ استفاده کنید . همچنین رنگ آبی تیره یا قرمز را استفاده نکنید ولی از رنگ های بژ ، بلوطی و خاکستری ، خاکستری مایل به سبز ، قرمز و سیاه می توانید استفاده کنید ، معمولا رنگ سیاه توصیه می شود ، چون به آرایش جلوه بیشتری می دهد . آرایش این افراد باید ملایم و شفاف باشد ، با سایه زدن به پلک می توانید جذابیت چشم خود را دو چندان کنید . البته باید با رنگ عنبیه ی چشم تناسب داشته باشد . سایه ی قرمز کم رنگ مایل به پرتقالی یا عقیقی برای این افراد مناسب است .
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی بروزترین ها
تاریخ: ۱۳۹۱/۰۳/۰۵ | بازدید:

مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "ترفندهای زیبایی برای افرادی با پوست صورت سبزه و گندمی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.