امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تهیه صابون از شیر مادر + تصاویر

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تهیه صابون از شیر مادر + تصاویر

همانطور که می دانید ضروری ترین نیاز برای هر نوزاد تغذیه با شیر مادر است. زیرا این شیر حاوی مواد مهم و ضروری و غیر آلرژی زایی برای نوزاد تا ۲ سالگی می باشد که علاوه بر رفع نیازهای تغذیه ، به تقویت سیستم ایمنی هم کمک می کند.

Jasmine Overton یک زن استرالیایی است که ۳۷ سال سن دارد. خواهر وی به تازگی زایمان کرده اما با مشکل ازدیاد شیر همراه شد. این خواهر ناگهان در فکرش جرقه ای زده که با استفاده از قالب هایی از این شیر صابون تهیه کند ، زیرا فوت و فن درست کردن صابون را می دانست. در نتیجه همین کار را انجام داد و صابون بعد از ۶ هفته درست شد و تن شیرخوار را با همین صابونی که از شیر مادر تهیه شده بود شستند ، پس از مدتی تغییر در زیبایی بدن نوزاد مشاهده شد.

او علاوه بر شیر مادر، انواع روغن های گیاهی مانند زیتون، نارگیل، آفتابگردان، کاستور و درخت چای را برای خوشبو شدن به این صابون ها اضافه کرد.

پس از استقبال شدید اعضای خانواده از این صابون ها و تماشای تفاوت بسیار محسوس آن با صابون های شیمیایی دیگر در زیبایی و لطافت پوست نوزادان، این مادر تصمیم گرفت از این طریق یک کسب و کار نوپا و جالب راه بیندازد تا کمک هزینه ای برای مخارج پزشکی فرزندش که مبتلا به فلج مغزی است باشد.

او در نظر دارد با مادران شیرده قرارداد ببندد تا آنها شیر مازاد خود را به او بفروشند و او با آنها صابون درست کند. این صابون همچنین از بروز قرمزی، سرخی، آکنه، اگزما و حساسیت های پوستی در نوزادان جلوگیری می کند و باعث بهبود سلامت پوست لطیف نوزادان شود.

۵۶۵۶۱۷۸_۴۱۳

۵۶۵۶۱۷۹_۷۴۱

۵۶۵۶۱۸۱_۳۳۲

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "تهیه صابون از شیر مادر + تصاویر"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.