امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مهرداد میناوند و بیماری سرطان + تصاویر

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مهرداد میناوند و بیماری سرطان + تصاویر

۰e959511-92f9-4796-a634-2a766925d7aaمهرداد میناوند یکی از فوتبالیست های باتجربه بوده که سابقه حضور در  تیم ملی را هم در کارنامه ی خود دارد. اما این روزها مهرداد آن مهرداد قدیم نیست و گویی دیگر انرژی قبل را ندارد.

وی از حال و روز خود اینطور می گوید:

با توجه به ظاهرم که خیلی چاق شده و از قیلفه افتاده بودم ، بسیاری از مردن این باور را داشتند که حتما میناوند به یک بیماری وخیمی مبتلا شده که راه درمانی ندارد و به همین دلیل صورتش این شکلی شده است.

باید عرض کنم که من به بیماری سختی مبتلا نشدم و علت ظاهر نامناسب و مریضم به دلیل مصرف داروی نادرستی است که پزشکم برای ریزش مویم تجویز کرده بود. این پزشک که چندان هم در کار خود خبره نبود برای درمان ریزش مو مقدار فراوانی کورتون را برای من تجویز کرد و من هم ندانسته خوردم و به این شکل دچار شدم. از همین جا به همهی مردن این را بگویم که نگران حال من نباشند ، من حالم خوب است و بیماری هم مبتلا نشده ام. تنها اشتباه یک پزشک ۷ سال از زندگی من را دگرگون ساخته است.

مهرداد میناوند پیش از این در مصاحبه با مجله خانواده سبز اعلام کرده بود که علت ریزش موهایش استرس بوده است.

این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ادامه داد: برخی به اشتباه تصور می‌کردند که من به بیماری صعب‌العلاج مثل سرطان مبتلا شده‌ام اما از همین جا به آنها می‌گویم که این خبر کذب محض است و من  فقط به خاطر یک دوره کورتون درمانی مدتی سوژه برخی از رسانه‌ها شدم.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مهرداد میناوند و بیماری سرطان + تصاویر"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.