امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | مژده به کاربران : انجمن های گفتگوی بروزترین ها راه اندازی شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مژده به کاربران : انجمن های گفتگوی بروزترین ها راه اندازی شد

خوشحاليم از اين كه بازهم توانستيم با خدمتي جديد شما كاربران عزيز را در راستاي افزايش دانستي هاي خود ياري دهيم. همانطور كه وعده داده بوديم و پس از تلاش هاي شبانه روزي  توانستيم يكي از كامل ترين  نسخه از انجمن هاي vBulletin را نصب كرده و براي دسترسي كاربران آماده سازي نمائيم. مدت زمان زيادي بود كه فكر چنين كاري را در سر مي پروردانيم اما به دلايل مختلف انجام پذير نمي شد تا اين كه بالاخره توانستيم به اين امر دست پيدا كنيم و حالا انجمن هاي بروزترین ها آماده فعاليت كاربراني است كه دوست دارند به معلومات خود بيفزايند و البته آماده فعاليت براي كاربراني است كه معلومات زيادي دارند و حاضرند آن را در اختيار ديگران قرار دهند.
انجمن هاي گفتگوی بروزترین ها شايد اشكالات متعددي داشته باشد كه به مرور زمان و البته با انتقادات و پيشنهادات شما دوستان عزيز كامل تر خواهد شد چراكه موفقيت اين انجمن بسته به فعاليت و نظرات سازنده شما دارد، اينجا ديگر تنها ما نيستيم كه فعاليت مي كنيم و شما به عنوان كاربر تنها بيننده نخواهيد بود بلكه حالا فرصتي فراهم شده كه ما از شما كاربران فهيم ياد بگيريم.
بخش هاي متعددي در انجمن ها تعريف شده اند كه البته شايد به اندازه ديگر سايت ها گسترده نباشند اما حتما بسته به زمان و فعاليت و نظرات اين امر هم فراهم است كه بتوانيم انجمن ها را گسترش دهيم. قوانيني براي انجمن ها در نظر گرفته شده است كه البته براي شما كاربران فهيم تنها در حد يك توصيه است. زماني كه كار اين انجمن ها شروع شده است هدف ما اين بوده كه بتوانيم مديراني از دل شما كاربران انتخاب كنيم و به هيچ وجه قصد ما اين نبوده كه شما تنها بازديد كننده ي سايت باشيد، پس هريك از شما دوستان مي توانيد بسته به تخصصي كه داريد خود را در حد يك مدير قابل معرفي كنيد تا همه بتوانند از تخصص شما بهره مند شوند.
منتظر حضور و فعاليت صميمانه شما دوستان عزيز در فروم هاي بروزترین ها هستيم.

پيروز و سربلند باشيد.

گروه بروزترین ها

ورود به انجمنهاي گفتگوی بروزترین ها
عضويت در انجمن

http://forum.berooztarinha.com

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۴/۳۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
nazi می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۳۱)

عاشقتم بروزترین ها من خیلی وقت بود منتظر انجمن سایتتون بودم که درست کنید از زحماتی که میکشید واقعا سپاس گذاریم

nima می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۳۱)

ایول بابا دیگه بهتر از این نمیشه . تبریک میگم به همه بر و بچ بروزترین ها و مدیر محترم سایت

سامیه می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۳)

الان خیلی وقته از بازگشایی انجمن میگذره برای من بهترین تفریح شده حاضرم اصلا از خونه بیرون نرم ولی همش تو انجمن باشم دوستای خیلی خیلی خوبی پیدا کردم ممنون بروزترینها ممنون عمو حسین

ارسال نظر در "مژده به کاربران : انجمن های گفتگوی بروزترین ها راه اندازی شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.