امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مکمل های غذایی و ویتامین ها

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مکمل های غذایی و ویتامین ها

ویتامین مکمل غذایی و یا ویتامین برای سلامتی ما بسیار مهم است زیرا اگر ما به اندازه کافی ویتامین های لازم برای بدن را مصرف نكنيم ، ویتامین مکمل غذایی برای کمبود میزان ویتامین در سیستم بدنمان جایگزین مي شود .

ویتامین و مکمل های غذایی – چرا مهم هستند؟

بروزترین ها : یک رژیم غذایی خوب بر اساس غذاهایی با غلظت بالای ویتامین است که همیشه یک راه حل مناسبي هستند . اما هنگامی که یک رژیم غذایی کافی نیست، ویتامین مکمل غذایی می تواند پاسخ گو باشد.

ویتامین و مکمل های غذایی – ادعای مواد مغذی موجود است.

ادعاهای محتوای غذایی برای ویتامین مکمل غذایی توصیف سطح برخی از انواع ویتامین و یا ویتامین ها در آن مکمل است. به عنوان مثال، طبق بسیاری از سازمان های بهداشتی، مکمل ویتامین در رژیم غذایی با حداقل 12 میلی گرم در هر وعده از ویتامین C می تواند به شرح زیر اعلام شده بر روی برچسب آن باشد كه منبع بسیار خوبی از ویتامین C است .

ویتامین و مکمل های غذایی – نمونه هایی از ویتامین.

ویتامین های بسیاری که در دسترس هستند در یک شکل ویتامین رژیم غذایی مکمل وجود دارد. اين ويتامين ها عبارتند از:  ویتامین A ، ویتامین D ، ویتامین E كه محدود به اين ويتامين ها نيستند .  ویتامین A نقش مهمی در بینایی ، رشد استخوان ، تولید مثل تقسیم سلولی و تمایز سلولی است . عملکرد اصلی ویتامین D به حفظ سطوح طبیعی کلسیم و فسفر خون و کمک به تشکیل و حفظ استخوان های قوی است .

ویتامین E یک آنتی اکسیدان بسیار قوی بیولو

ویتامین و مکمل های غذایی – نمونه هایی از ویتامین.

ويتامين ها نيستند .  ویتامین A نقش مهمی در بینایی ، رشد استخوان ، تولید مثل تقسیم سلولی و تمایز سلولی است . عملکرد اصلی ویتامین D به حفظ سطوح طبیعی کلسیم و فسفر خون و کمک به تشکیل و حفظ استخوان های قوی است .

ویتامین E یک آنتی اکسیدان بسیار قوی بیولوژیکی است ، که نقش مهمي را  در جلوگیری از خسارت سلولی ايفا مي كند  که كمبود آن  ممکن است به توسعه بیماری های قلبی عروقی  و سرطان كمك كند .

 

تهیه و ترجمه : گروه سلامت بروزترین ها

 

اختصاصی بروزترین ها: جامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small راهنمایی برای انتخاب شامپوي  مناسب

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۱/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مکمل های غذایی و ویتامین ها"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.