امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | انتقاد برخی از مخاطبان سیما از مجری ماه عسل

انتقاد برخی از مخاطبان سیما از مجری ماه عسل

فارس نوشت:

«مجید محمودی» مدیر امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما (سامانه 162) درباره نظر مخاطبان رسانه ملی راجع به برنامه‌های ماه رمضان در تماس با سامانه 162، گفت: «استقبال از برنامه‌های سیما در تابستان امسال بی‌نظیر بوده است. به ویژه در ماه مبارک رمضان حجم تماس‌ها خیلی زیاد شده که بیشتر مربوط به سریال‌های در حال پخش از شبکه‌های مختلف است.»

وی ادامه داد: «اگر بخواهیم درباره بازخورد سریال‌های ماه رمضان و استقبال مخاطبان از این سریال‌ها صحبت کنیم، باید بگویم استقبال از سریال «راز پنهان» شبکه یک خیلی زیاد بوده است، به طوری که شب‌هایی که ساعت پخش آن به دلیل پخش ویژه برنامه‌ای 10 الی 5 دقیقه جابجا می‌شود، حجم تماس‌ها بسیار زیاد می‌شود و مردم از این تاخیر گله‌مند هستند.»

محمودی اظهار داشت: «این حجم تماس‌ها نشان دهنده آن است که مردم منتظر دیدن این سریال هستند. حتی تماس‌های خیلی زیادی با 162 می‌شود و مردم می‌خواهند ساعت تکرار «راز پنهان» را بدانند.»

وی درباره بازخورد دیگر برنامه‌های ویژه رمضان از طرف مخاطبان هم گفت: «برنامه‌های افطار و سحر برنامه‌های خوبی است که همیشه مخاطبان خاص خود را داشته است و البته من از این استقبال مردم واقعاً تعجب می‌کنم چون برخی از برنامه‌ها در ساعتی پخش می‌شود که به نظر می‌رسد مخاطب کمی دارد.»

مدیر امور مخاطبان اداره کل روابط عمومی صداوسیما با بیان اینکه هر کس با توجه به گرایش و روحیه خود برنامه‌ای را انتخاب و تماشا می‌کند، تصریح کرد: «به طور کلی امسال بینندگان برنامه‌های سیما بیشتر از قبل بوده است، هر چند ساعت پخش برخی از برنامه‌ها باعث شده بیننده کمتری داشته باشد. مثلا برنامه «این شب‌ها» با اجرای آقای درستکار از جمله برنامه‌های محبوب است که اگر ساعت پخش آن کمی بهتر بود، مخاطبان آن بسیار بیشتر از حال می‌شد.»

وی ادامه داد: «سریال «مرد نقره‌ای» که از شبکه استانی شما پخش می‌شود نیز از جمله سریال‌های خوبی است که به دلیل اینکه از یک شبکه دیجیتالی پخش می‌شود و بسیاری از مردم هنوز دستگاه دیجیتال ندارند، کمی مغفول مانده است.»

محمودی عنوان داشت: «درباره سریال «چمدان» هم انتقادهایی صورت می‌گیرد، مثلا برخی تماس گرفته و گفته‌اند برنامه بی‌محتوایی است اما در هر حال یک سریال طنز است و شاید برخی از آن خوش‌شان بیاید.»

وی در پایان راجع به برنامه «ماه عسل» نیز گفت: «از برنامه «ماه عسل» و اجرای آقای ضیاء نیز انتقاداتی می‌شود و می‌گویند اجرایش گاهی زیاد روان نیست یا سوالاتی از مهمان پرسیده می‌شود که بی پاسخ می‌ماند.»

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۵/۲۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
redgirl77 می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۲)

درسته کاملا. منم جزء اونایی هستم که از اجراش خیلی که چه عرض کنم, اصلا راضی نیستم. یه زمانی ماه عسلو که می دیدیم بدبختیای مردمو حس میکردیم,باهاشن غصه میخوردیم, باهاشون گریه و همدردی میکردیم و خلاصه میفهمیدیمشون. همشم واسه حسه خوب احسان علیخانی بودش… یه جورایی علی ضیا زور میزنه ولی حسش نمیاد. ایشالا سالای بعد ماه عسل دوباره با غلیخانی رونق بگیره.

bahar می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۲)

هرکسی را بهر کاری ساختن علی ضیاد به درد ماه عسل نمیخوره میخواست مثل علیخانی باشه ولی هیشکی مثل اون نمیشه

ad می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۲)

واقعا هیچ کس نمی تونه جای علیخانی رو بگیره

هیما می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۲)

احسان علی خانی یا فرزاد حسنی بهتر بودن.

fateme می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۳)

کلا هر برنامه ای که علی ضیا مجریش باشه نیگا نمیکنم. امسال یک دقیقه از ماه عسل رو هم ندیدم.با اینکه از احسان هم چندان خوشم نمیاد ولی ماه عسل بدون احسان دیدن نداره.

الهام می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۳)

من واقعا برا بعضی عزیزانی که ههمه چیو کیلیشه ای میخوان متاسفم مجری به این خوبی واغعا ما ایرانیا نا متعادلیم تو هرچی

HADIS می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۳)

الهام جون حرفایه بچه ها کلیشه ای نیست… منم موافقم باهاشون… هرکه را بهر کاری ساخته اند… به درد همون نیمروز و گزینه جوان و خوشا شیراز میخوره… ماه عسل امسال بی شک بدترین ماه عسله. ای کاش علی ضیا رو تو برنامه هایی که واقعا به خودشو روحیه اش میخوره ببینیم

طناز می گوید: (۱۳۹۱/۰۹/۱۱)

بچه ها راس میگن بچم روحیش لطیفه ب درد این جور برنامه ها نمیخورررررررره اشکش دم مشکش نیس چیکار کنه بنده خدا دس خودش ک نیس انرزی مضاعف داره ب درد برنامه هایی میخوره ک بیشتر مخاطباش جوونن ن برنامه ای مث ماه عسل ک برنامه خیلی خاصیه اجرای مجریم بایدخاص باشه درکل مجری خوبیه ازبرنامه هاش آدم انرزی میگیره

ارسال نظر در "انتقاد برخی از مخاطبان سیما از مجری ماه عسل"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.

تبلیغات متنی بروزترین ها