امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ایده جالب زنان ایرانی برای ورود به ورزشگاه آزادی

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

ایده جالب زنان ایرانی برای ورود به ورزشگاه آزادی

ابتکار جالب زنان ایرانی برای ورود به ورزشگاه آزادی

بار دیگر دومین میزبانی ایران در لیگ جهانی امسال‌ با تقاضای بانوان برای حضور در ورزشگاه آزادی روبه‌رو شد؛ هرچند به رغم حرف‌های مطرح ‌از سوی اعضای هیأت دولت مبنی بر حل شدن این مشکل و دریافت مجوز حضور بانوان در بازی دوم تیم ملی در تهران، بار دیگر بانوان ایرانی که دیروز به ورزشگاه آزادی رفته بودند، نتوانستند اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را بیابند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  «تابناک»، جمعه گذشته و در جریان نخستین بازی ایران در فصل جدید لیگ جهانی، شماری از زنان ایرانی برای دیدن بازی والیبال تیم ملی ایران برابر برزیل به ورزشگاه آزادی رفتند که با مخالفت مسئولان ورزشگاه برای ورود روبه‌رو شدند. این در حالی بود که تعدادی از زنان برزیلی با پرچم و پیراهن تیم ملی برزیل به سادگی وارد ورزشگاه شدند و ‌بازی تیم ملی را دیدند.

همین مسأله موجب شد تا روز گذشت، برخی از زنان ایرانی برای ورود به ورزشگاه دست به ابتکار جالبی بزنند و با پرچم و پیراهن برزیل به راحتی وارد ورزشگاه شوند! یکی از این دختران به خبرنگار ایسنا گفت: به این دلیل که اجازه ورود نداشتیم، سعی می‌کنیم با پوشش برزیلی وارد سالن شویم!

ناگفته نماند که برخی‌‌ خانواده‌های برزیلی با دختران ایرانی همکاری نکردند، ولی سرانجام چند تن توانستند وارد سالن شوند. البته شمار خانم‌هایی‌ که این ابتکار را به کار بسته بودند، اندک بود و تعداد بیشتری از زنان ایرانی پشت درهای ورزشگاه ماندند. برخی از این زنان که دیروز در ورزشگاه آزادی حاضر شده بودند، از حضور نماینده معاونت بانوان زنان رئیس جمهوری در مقابل درهای ورزشگاه آزادی خبر دادند.

این در حالی است که شهین‌دخت ملاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان، روز گذشته در صفحه فیس‌بوکش نوشت: «با نام و یاد خدا
سلام دوستان

امروز در هیأت دولت به ممنوعیت ورود زنان به سالن مسابقات والیبال اشاره کردم و مراتب اعتراض و ناامیدی نسل جوان را از این موضوع اعلام کردم، به ویژه آن که تماشای این مسابقات ظاهراً در دوره‌های قبلی برای دختران و زنان محدودیتی نداشته است و ایجاد محدودیت در دوره دولت تدبیر و امید مایه تعجب شده است. به نظر می‌رسد با اتخاذ تدبیر و ساز و کار لازم در این خصوص می‌توان به جوانه زدن بذر امید دل بست‌».

البته خانم ملاوردی هیچ اشاره‌ای نکردند که نتیجه این مسأله در نشست هیأت دولت چه شد و چه واکنش‌هایی را برانگیخت

تاریخ: ۱۳۹۳/۰۳/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "ایده جالب زنان ایرانی برای ورود به ورزشگاه آزادی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد