امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بازیگران درباره انتخابات چه می‌گویند؟

بازیگران درباره انتخابات چه می‌گویند؟

بازیگران درباره انتخابات چه می‌گویند؟

بازیگران درباره انتخابات چه می‌گویند؟

قدس‌آنلاین طی گفت‌وگو با چند تن از هنرمندان نظرشان را در خصوص شرکت در انتخابات و علت حضورشان پرسیده است که در ادامه می‌آید:

نمی‌توانیم نسبت به سرنوشت کشور بی‌تفاوت باشیم

اکبر عبدی: همه ما نسبت به آینده کشورمان یک تکلیفی داریم و نمی‌توانیم به سرنوشت آن بی‌تفاوت باشیم پس باید سعی کنیم از میان کاندیداهای خوب ریاست جمهوری خوب‌ترین را برای آباد کردن کشور انتخاب کنیم.

رای می‌دهیم تا حق اظهار نظر داشته باشم

مهران رجبی: من رای می دهم چرا که اگر در انتخابات شرکت نکنم پس حق اظهار نظر در هیچ مسئله‌ای را نخواهم داشت. مملکت با تک‌تک آرای ما به جلو حرکت می‌کند بنابراین رای می‌دهم تا بتوانم در کشورم حق اظهار نظر داشته باشم.

دوست دارم در کشورم اتفاق خوبی بیفتد

نفیسه روشن: انتخاب یک اتفاق است و زندگی ما را مجموع این اتفاقات شکل می‌دهد. من رای می‌دهم چون می‌خواهم در کشورم اتفاق خوبی بیفتد. این یک وظیفه اجتماعی است.

دوست دارم مشارکت داشته باشم

زیبا بروفه: هر کشوری قانونی دارد و احترام به قانون وظیفه افراد هر کشوری است. من به عنوان یک فرد از جامعه یک حق نظر دارم. نظرم را اعلام می‌کنم تا در انتخاب فردی شایسته و لایق برای موفقیت کشورم با آحاد مردم مشارکت داشته باشم.

آینده کشورم برایم مهم است

شهروز ابراهیمی: اگر یک ایرانی هستی و اینجا زندگی می‌کنی این تکلیف توست که برای رسیدن به ایده‌آل‌هایت در زندگی در سرنوشت کشورت مشارکت داشته باشی. من رای می‌دهم چون آینده کشورم برایم مهم است.

می‌خواهم شریک اتفاقات بزرگ کشورم باشم

حسین مهری: من رای می‌دهم چون دوست دارم در اتفاقات بزرگ کشورم به عنوان یک ایرانی شریک باشم.

برای عزت و آبرویم رای می‌دهم

بهنوش بختیاری: اگر ایرانی هستم، اگر در این آب و خاک زندگی می‌کنم، اگر عاشق ایران هستم، اگر قلبم برای کشورم و مردم کشورم می‌تپد پس بخاطر سربلندی ایران، سرزمینم، جانم، عزت و آبرویم رای می‌دهم.

رای دادن لبیک گفتن به رهبر بزرگوار کشور است

آزیتا ترکاشوند: به نظر من رای دادن لبیک گفتن به رهبر بزرگوار کشور است بخصوص در شرایط خاص امروز. بیگانگان منتظر ضربه زدن به ایران هستند. ایرانی که امروز مستقل از دیگران به پیش می‌رود. خارج از ایران همه منتظر کم‌رنگ شدن حضور مردم در مناسبات اجتماعی کشور هستند و ما با حضور در پای صندوق‌های رای خط بطلان بر این امید آنها می‌کشیم.

به پاس همه عطاهای کشور به من، او را پاس می‌دارم

بهروز بقایی: رای ندهم؟ چرا رای ندهم؟ رای می‌دهم، خوب هم رای می‌دهم. هر چه دارم از کشورم دارم پس باید به پاس همه عطاهای کشورم منم او را پاس بدارم.

رای می‌دهیم تا کشوری زیبا داشته باشیم

رانا قصرنژاد: ایران رو اگه مثل یک باغچه فرض کنیم و هر رای مردم رو یک گل، خب اگه من رای ندم، تو رای ندی، اون رای نده، .چی می‌شه؟ می‌شه یه باغچه بی گل و زشت. آیا شما یه باغچه بی گل رو دوست دارید؟ مسلما نه. پس من رای می‌دم، تو رای می‌دی …

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۳/۰۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "بازیگران درباره انتخابات چه می‌گویند؟"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.