امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | با خوردن این پنج میوه 10 سال جوانتر شوید !

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

با خوردن این پنج میوه 10 سال جوانتر شوید !

به گزارش بروزترین ها خوردن میوه های (گريپ فروت ، سيب ، كيوي ، خرمالو ، انار) برای سلامتی بدن كه شما را ده سال جوانتر مي كند .

ميوه ها نه تنها خوشمزه هستند ، بلكه اثراتي سلامت بدن دارند و از پوست مراقبت مي كنند .
اين پنج ميوه ي مهم براي جواني عبارتند از :
1 . گريپ فروت ترش و شيرين متوسط :
گريپ فروت ميوه اي ترش و شيرين و مخصوص مناطق گرمسيري است  كه طعم آن كمي ترش و شيرين است . آب آن سرشار از ويتامين (ث) است ، در اين ميوه (پكتين) طبيعي وجود دارد كه به كاهش سطح كلسترول خون كمك مي كند و علاوه بر اين به جذب كلسيم و آهن هم كمك مي كند . همچنين به هضم غذا و توليد بزاق و كاهش عطش كمك بسياري مي كند .

اين ميوه بسيار شيرين و خوشمزه است و نرسيده آن گس مي باشد و مخصوص نواحي سردسير است . به تغذيه ريه و محافظت از معده كمك مي كند . ويتامين و شكر موجود در آن دو برابر ميوه ها است . براي از بين بردن گرما و خشكي پوست مؤثر است . مصرف منظم آن ضعف عمومي بدن را از بين مي برد ، از سرفه جلوگيري مي كند . خوردن خرمالو با معده ي خالي معده را مستعد بيماري سنگ خرمالو مي كند ، پس بهتر است كه بعد از خوردن غذا مصرف شود . سعي كنيد پوست خرمالو را نخوريد .

3 . سيب :
در طبيعت سرد و شيرين است . به توليد بزاق و رفع عطش ، مرطوب كردن ريه و طراوت قلب كمك مي كند . محافظ سلامتي قلب و عروق است ، در عملكرد دستگاه تنفسي و ريه ها نقشي مؤثر دارد . بو كردن عطر سيب در حين كار كردن نه تنها طراوت و شادابي مي آورد ، بلكه تنش و اظطراب را از انسان دور مي كند .

4 . انار :

انار طعم ترش ، شيرين و ملس مي باشد . براي پايين آوردن درجه حرارت بدن بي نهايت مفيد است ، آنتي اكسيدان قويي است كه براي كاهش اكسيداسيون از رسوب كلسترول در داخل بدن مؤثر است . ضد پيري بوده ، همچنين در اوايل فصل پاييز براي خشكي و تشنگي گلو اثرات خوبي دارد .
اگر اين پنج ميوه را استفاده كنيد مطمئننا پوست و بدني سالم تر خواهيد داشت .

5 . پادشاه ويتامين (ث) كيوی :
سرشار از ويتامين (ث) است . به علاوه داراي (سروتونين) است كه در خلق و خوي انسان اثر بسزايي دارد ، به سلامت قلب و هضم غذا كمك مي كند . داراي طعمي شيرين است \ به عنوان تسكين دهنده براي حرارت بدن است و براي از بين بردن درد و ناراحتي هم مفيد است . داراي فيبر بسيار بالايي است كه براي پوست مفيد مي باشد .

تهیه و ترجمه : گروه سلامت بروزترین ها

اختصاصی بروزترین ها

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۳/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "با خوردن این پنج میوه 10 سال جوانتر شوید !"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد