امروز و ساعت دقیقه می باشد.

براد پیت و آنجلینا جولی فرزند جدیدی را به سرپرستی گرفتند

براد پیت و آنجلینا جولی فرزند جدیدی را به سرپرستی گرفتند

این دو زوج که اخیرا چند کودک را بزرگ میکنند یک کودک پنج ساله به نام شیلو و دو قلوهای سه ساله ناکس و ویونی و سومین فرزند به نام مداکس 10 ساله پاکس 7 ساله و زاهارا شش ساله را سرپرستی میکنند.

گزارش شده انها به دختر بچه ای که سرپرستی او را قبول کرده اند قول داده اند که آنها فرزندی دیگر از کشور اتیوپی را نیز به فرزندی قبول خواهند کرد جایی که ان دختر در ان کشو به دنیا امده است.

انها واقعا از این موضوع هیجان زده اند

به گزارش بروزترین ها و نقل قول از منبع خبر براد و انجلینا یک سال پیش  به زارا قول داده اندکه خواهر یا برادر دیگری برای او از سرزمین خودش بیاورند. هم

همچنین این زوج جوان معتقدند که 7 فرزندشان برایشان خوش شانسی خوشبختی و خوشحالی میآورند .

همچنین عدد 7 همیشه برای براد خوش شانسی می آورداو و آنجلینا معتقدند عدد 7  در کل باعث خوش شانسی آن دو میشود.براد همیشه دوست داشت که یک خانواده بزرگ داشته باشد و ان را کسترش دهد و از این موضوع لذت میبرد. براد میگوید: میدانم این به نظر بعضی ها ممکن است خیلی افراطی به نظر بیاید. اما من این را دوست دارم و این روش را انتخاب کردم.وقتی خودم میدانم چه میخواهم دیگر چیزی مهم نیست.

براد افزود :وقتی کودک بودم دوستی داشتم که از خانواده ی بزرگی بود. من لذت میبردم از سرو صدای اطراف میز صبحانه از جنگ و دعواهایشان و مادریا پدر برایشان پنکیک درست کند .و از همان موقع من تصمیم گرفتم که این کار را بکنم و خانواده ی بزرگی تشکیل بدهم و این تصمیم برای همیشه در ذهن من ماندگار شد. این راهی است که من میخواهم انجام دهم.

ترجمه و تهیه : نیلوفر حسینی

 

اختصاصی بروزترین ها: جامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small ستاره های موسیقی آمریکا معرفی شدند + عکس

تاریخ: ۱۳۹۰/۰۹/۰۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط