امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بیش از ۴هزار آقازاده در انگلیس تحصیل می‌کنند!

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

بیش از ۴هزار آقازاده در انگلیس تحصیل می‌کنند!

به گفته‌ی اکبر ولی‌زاده، مدیرسیاسی مرکزپژوهش‌های مجلس، در انگلیس بیش از ۴هزار "آقازاده" در حال تحصیل هستند. اکبر ولی زاده

تحصیل آقازاده ها در انگلیس

به گفته‌ی اکبر ولی‌زاده، مدیرسیاسی مرکزپژوهش‌های مجلس، در انگلیس بیش از ۴هزار "آقازاده" در حال تحصیل هستند. او گفت، عمده آنها به کشور بازمی‌گردند و سهم‌خواهی می‌کنند. آقای ولی‌زاده افزود: حضور پررنگ این آقازاده‌ها در ارکان تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، بحران‌ساز می‌شود. این یکی از مشکلاتی است که در کشور اصلاً دیده نمی‌شود و آن را نقد نمی‌کنند. این استادیار دانشگاه معتقد است: «نسلی از آقازاده‌‌ها در ایران وجود دارند که نه سواد خاصی دارند و نه توان مدیریتی، اما خواهان سهم مدیریتی هستند و به مسؤولیت‌های جزئی نیز راضی نیستند. اکنون عده‌ای از آنها برخی از مناصب را گرفته و در سیستم مشغول به کار هستند.» وی افزود: «یک بدنه عظیمی از آقازاده‌ها در بدنه مدیریتی کشور در حال فعال شدن است که مطالبه‌گر هستند اما توان مدیریتی ندارند. بخشی از این به‌هم‌ریختگی در نظام مدیریتی، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در ساختار، به خاطر همین آقازاده‌هایی است که در سیستم حضور دارند.»

تگ ها و چکیده :
تصاویر برای غلام‌رضا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد آقازاده در سال ۱۳۴۹ لیسانس ریاضی و در سال ۱۳۵۴ لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران اخذ نمود. او برای تحصیلات تکمیلی به آمریکا رفت، اما در سال ۱۳۵۷ همزمان با وقایع انقلاب در ایران، به کشور بازگشت و بر ضد شاه فعالیت کرد. وی یکی از اعضای فعال حزب جمهوری اسلامی بود. او در سال ۱۳۵۸ مدیر داخلی روزنامه جمهوری اسلامی شد، که .  
ادامه:
(اصطلاح) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد ، اصطلاحی است برای اشاره به افرادی در کشور ایران که بوسیله رانت و سوءاستفاده از نفوذ و قدرت پدران یا اقوام نزدیکشان شروع به فعالیت‌های اقتصادی یا سیاسی‌ای می‌نمایند که از عهده سایرین خارج است و با زحمت نسبی کمتری، قدرت و ثروت هنگفتی را کسب می‌نمایند یا بخشی از موفقیت خود را مدیون روابط خانوادگیشان هستند . - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد می‌تواند به موارد زیر اشاره کند: (اصطلاح) اصطلاحی است برای اشاره به افرادی در ایران که توسط رانت و سوءاستفاده از نفوذ و قدرت پدران یا اقوام نزدیکشان فعالیت اقتصادی می‌کنند. غلام‌رضا آقازاده وزیر نفت ایران و رئیس سازمان انرژی اتمی اسبق ایران. حبیب‌الله آقازاده روزنامه‌نگار و سیاستمدار معاصر ایرانی است. محمد  . مشهورترین آقازاده های سیاست در ایران - برترین ها۳۰ جولای ۲۰۱۷ . اظهارات اخیر فرزند محمدرضا عارف درباره ماجرای «ژن خوب» بار دیگر توجه ها را به پدیده آقازاده ها جلب کرده است. هر چند در هجمه ها به پسر عارف انگیزه های سیاسی قابل ردیابی است اما در مجموع افکار عمومی هیچ گاه دیدگاه مثبتی نسبت به آقازاده ها نداشته.  
ادامه:
(تصاویر) مشهورترین آقازاده‌های سیاست در ایران - فرارو۳۰ جولای ۲۰۱۷ . اظهارات اخیر فرزند محمدرضا عارف درباره ماجرای «ژن خوب» بار دیگر توجه ها را به پدیده ها جلب کرده است. هر چند در هجمه ها به پسر عارف انگیزه های سیاسی قابل ردیابی است اما در مجموع افکار عمومی هیچ گاه دیدگاه مثبتی نسبت به آقازاده ها نداشته. چهار هزار در انگلیس تحصیل می کنند! - فرارو۸ ساعت قبل . استادیار دانشگاه تهران گفت: در انگلیس بیش از ۴هزار در حال تحصیل هستند. عمده آنها به کشور بازمی‌گردند و سهم‌خواهی می‌کنند. حضور پررنگ این آقازاده‌ها در ارکان تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، بحران‌ساز می‌شود. این یکی از مشکلاتی است که در کشور اصلاً دیده نمی‌شود و آن را نقد نمی‌کنند. آشنایی با جند تن از ها + عکس - PeykeIranحلزون، سپیده عبدی : اظهارات اخیر یک در مورد تاثیر “ژن” مسئولان بر “ فرهیختگی” فرزندان، با استقبال پرشور کارکنان فضای مجازی مواجه شده. به همین بهانه امروز، محض نمونه به مرور – فقط – ۱۰ تا آقازاده‌های نابغه مسئولان و هنرهایشان می‌پردازیم. حمید رضا عارف ( آقازاده محمدرضا عارف). اخیرا با افتخار گفته تا حالا ۴ شرکت راه اندازی کرده.  
ادامه:
سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی شد+سوابق - اخبار تسنیم - Tasnim11 ا کتبر ۲۰۱۷ . براساس تصمیم و انتخاب دولت دوازدهم سیدعلی آقازاده به عنوان استاندار مرکزی انتخاب شد. رزومه - هاشم - دانشگاه تهرانمحمد اعرابی، هاشم و هوشنگ نظامی وند چگینی . "دستنامه برنامه‌ریزی استراتژیک. " : دفتر پژوهشهای فرهنگی، ۱۳۹۰٫ ، هاشم، الهه بخشی زاده و مریم خلیل. "بازاریابی حرفه ای بیمه: اصول و کاربردها (با رویکرد صنعت بیمه ایران). " تهران: موسسه کتاب مهربان نشر، ۱۳۹۳٫ ، هاشم و احسان سلطانی فر. "کتاب جامع بازرگانی بین الملل.  
تاریخ: 2018/03/01 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "بیش از ۴هزار آقازاده در انگلیس تحصیل می‌کنند!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد