امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تقاضای یک پیرزن برای ازدواج با احمدی نژاد!

تقاضای یک پیرزن برای ازدواج با احمدی نژاد!

160544

تقاضای یک پیرزن برای ازدواج با احمدی نژاد!

¤ در سفر احمدی نژاد به سمنان تنها 8 تن از وزیران رئیس جمهور را همراهی كردند.

¤ با اینكه در اطلاعیه ها دیدار مردمی ساعت 30/8 اعلام شده بود اما رئیس جمهور ساعت 12ظهر وارد ورزشگاه شد و به همین دلیل بسیاری از مردم ورزشگاه را ترك كرده بودند.

¤ اكثریت حاضران در مراسم استقبال را مردم شهمیرزاد تشكیل می دادند كه با انبوهی از پارچه نوشته ها و پلاكارد خواستار ارتقای این بخش به شهرستان بودند. رئیس جمهور در واكنش این درخواستها گفت اجازه بدهید دهستانی برای آن درست كنیم تا بتوان شهمیرزاد را به شهرستان ارتقا داد.

¤ پس از پایان سخنرانی رئیس جمهور، وی و همراهانش با تكان دادن پرچم جمهوری اسلامی همراه با مردم سرود «ای ایران» را همخوانی كردند، پیش از اجرای سرود رئیس جمهور و همراهانش محل را ترك كردند و رحیم مشایی آخرین نفری بود كه با تأخیر محل را ترك كرد، وی با حركات دست تلاش می كرد با مردم ارتباط برقرار كند.

¤ وقتی رحیم مشایی در محل سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه تختی كنار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان نشست وی بسیار ناراحت به نظر می رسید و حاضر نشد با مشایی سخنی بگوید آیت الله شاهچراغی پس از اتمام سخنان رئیس جمهور به سرعت از محل سخنرانی خارج شد تا با مشایی مواجه نشود.

¤ استفاده مداوم و بی وقفه از سرودهای ایران گرایی در مراسم استقبال و همایش «حماسه حضور» غیرعادی به نظر می رسید.

¤ در آغاز همایش حماسه حضور علی الحسینی سردار بازنشسته سپاه كه اینك همكاری نزدیكی با دولت دارد با تأكید بر رقم زدن حماسه سیاسی در سال 92 و نام بردن از رحیم مشایی تعجب همگان را برانگیخت.

¤ در پایان مراسم اهدای نشان های ایثار و دانش در همایش حماسه حضور پس از اینكه همراهان رئیس جمهور از جمله آقایان زریبافان و دكتر الهام از سن پایین آمدند رحیم مشایی در كنار رئیس جمهور ماند و دوباره همراه با جمعیت حاضر سرود ای ایران با صدای خواجه امیری را همخوانی كردند كه حاضران این رفتارها را انتخاباتی قلمداد كردند.

¤ پنجشنبه شب تعداد زیادی از مردم به ویژه جوانان مهدیشهری در اعتراض قول مثبت رئیس جمهور برای ارتقای بخش شهمیرزاد از بخش های تابعه مهدیشهر به شهرستان، مقابل استانداری و محل اقامت هیئت دولت تجمع كردند، تجمع كنندگان از رئیس جمهور خواستند قول خود را به مردم شهمیرزاد پس بگیرد.

¤ پیرزنی كه در محل ورزشگاه به استقبال رئیس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در یك آتش سوزی جان خود را از دست دادند و حالا از رئیس جمهور می خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. این پیرزن این درخواست خود را خیلی جدی مطرح می كرد كه موجب خنده خبرنگاران و سایر مردم شد.

¤ یكی از مسئولان دولت درگوشی به خبرنگار كیهان گفت: به آقای شریعتمداری بگو كارت خیلی درست است.

 

منبع : مشرق نیوز

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۱/۲۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
haniyehh می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۶)

خیلی جالب بود
خندیدیم….

Ely می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۶)

D:

سما می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۸)

سلام آین آقای احمدی نژاد عجب ماجراهای خنده داری داره .

ارسال نظر در "تقاضای یک پیرزن برای ازدواج با احمدی نژاد!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.