امروز و ساعت دقیقه می باشد.

توافق بد حاصل شود ، به ایران حمله می کنیم

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

توافق بد حاصل شود ، به ایران حمله می کنیم

توافق بد حاصل شود ، به ایران حمله می کنیم

یک عضو ارشد کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: در صورتیکه امریکا و شرکای بین المللی اش به توافقی بد با ایران دست پیدا کنند، اسرائیل ممکن است به ایران حمله کند. انتخاب نوشت:  نفتالی بنت وزیر اقتصاد و تجارت اسرائیل به شبکه ی «پی بی اس» آمریکا گفت: اگر توافقی بد منعقد شود، نهایتا احتمال یک اقدام نظمی و جنگ افزایش می یابد. در این میان چارلی رز مجری شبکه ی پی بی اس که به نظر تعجب کرده بود گفت: یعنی شما می گویید اگر توافقی که روی میز است که از نگاه شما توافقی بد است امضا شود،  باعث می شود که اسرائیل مجبور به حمله شود؟ وزیر اسرائیلی در پاسخ گفت: یک توافق بد احتمال گزینه نظامی را افزایش می دهد، بله درست است. وی اضافه کرد: تصور ما این است که ما به عنوان دولتی مستقل هرگز امنیت و موجودیت خودمان را به کسی از جمله امریکا نمی سپاریم. بنت در ادامه توافق بد با ایران را این گونه تشریح کرد: «اجازه ادامه فعالیت تاسیسات غنی سازی ایران»!
تاریخ: 2013/11/23 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
rahmansadat می گوید: (2013/11/24)

بنام خدا.بطوریکه مشهوداست این دولتمردان اسرائیل است که امنیت داخلی خودشان رابخطرمی اندازند.ایران مهدتمدن جهان است ماجنگ طلب نیستم لیکن دردفاع هم کم نمیاریم .اگراسرائیل بماحمله کند.بایدازصفحه جغرافیایی جهان نابودبشود.

رضا می گوید: (2013/11/25)

تاوقتی که ایران بتونه باقدرتهای بزرگ ارتباطشوحفظ کنه اسرائیل که هیچ فرانسه وامثال اون هم هیچ کاری ازدستشون برنمیاد(مردم دنیا دیدند بارفتارمناسب ایران فرانسه هم کوتاه اومد)ایران مثل اسرائیل نیست که فقط به بزرگترازخودش آویزون باشه وباالتماس بخوادحرف خودشوبه کرسی بنشونه وقتی دنیا مطمعن شدایران فقط دنبال صلح وآرامشه اونوقته که اسرائیل به ماهم التماس کنه . انشالله

ارسال نظر در "توافق بد حاصل شود ، به ایران حمله می کنیم"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد