امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حمید گودرزی بازیگر بروجردی سینما و تلویزیون در برنامه سینما گلخانه كه در تاریخ ۲۹ / ۱۰/ ۱۳۹۱ از شبكه سه سیما پخش شد در پاسخ به سوال مجری برنامه كه از او پرسید اهل كجایی؟ به گونه ای پاسخ داده است كه گویا به مزاج برخی از لر زبانان خوش نیامده است. ظاهرا حمید گودرزی در پاسخ به سوال مجری گفته است: ” فقط مسخره نكنید منو ها اما متاسفانه لر هستم " كه این نوع ادبیات حمید گودرزی بازتاب گسترده ای میان رسانه های استان های لر نشین داشته است. برخی از سایت های محلی در انتقاد به رفتار این بازیگر سینما و تلویزیون نوشتند: ادبیات حمید گودرزی تحقر آمیز بوده و او نباید در رسانه ملی وجهه قوم لر را كوچك می شمرد. بنا بر این گزارش، موج اعتراضات به حمید گودرزی از سایت استان زادگاهش یعنی لرستان آغاز شد و برخی از سایت های استان های كهگیلویه و و بویراحمد و چهارمحال بختیاری به این موضوع پرداختند و همچنین سخنان گودرزی اعتراض مردم مناطق لر نشین استان های فارس و خوزستان را نیز در بر داشته است. سایت سرزمین لر و مجله خرم آباد در اقدامی مشترك عكس حمید گودرزی را با یك ضربدر بزرگ قرمز رنگ منتشر كردند و در مطالب خود نوشتند : از اینكه چنین شخصیتی در بین ما بود و به آن افتخار می كردیم ما بیشتر متاسفیم. سایت بویر نیوز هم در حركتی اعتراض آمیز عكس گودرزی را وارونه منتشر كرد و نوشت " چه خوب است آدم از اسب بیفتد ولی از اصل نیفتد." این سایت همچنین با اشاره به ویژگی ها و خصلت های چون صداقت، مهمان نوازی و رشادت های قوم لر خواستار معذرت خواهی هر چه سریعتر گودرزی شد. برخی از فعالان فرهنگی لر زبان نیز مراتب اعتراض خود را اعلام داشتند كه از جمله آن می توان به نامه اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد كمالوند خرم آباد به رئیس صدا و سیما اشاره داشت. البته صحبت های گودرزی چیزی از ارزشهای قوم اصیل لر كم نمی كند چرا كه اعتبار این قوم با اینگونه ادبیات هرگز خدشه دار نخواهد شد ولی ای كاش حمید گودرزی كه سال ها دعای مردم لر زبان را پشت سر خود داشت قبل از حرف زدن كمی بیشتر فكر می كرد حتی اگر قصد مزاح داشت بگونه ای كه اكنون باعث جریحه دار شدن احساسات قوم لر نمی شد این موضوع را بیان می كرد. به نظر می رسد صحبت های گودرزی با توجه به حال و هوای برنامه بیشتر یك شوخی بوده است و هیچگونه قصد توهینی را نداشته است. حمید گودرزی متولد سال ۱۳۵۶ ( اصالتا لرستانی است) و فارغ التحصیل بازیگری از دانشكده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «كشتی اسپرانزا» به كارگردانی محمد رحمانیان آغاز كرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی كوتاهی در فیلم «سهراب» به كارگردانی سعید سهیلی است. در حال حاضر نیز این بازیگر سریال تلویزیونی زمانه را از شبكه سه سیما در حال پخش دارد.

منبع : فردا نیوز

تاریخ: 2013/01/26 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ماریا نیازی می گوید: (2013/01/27)

نمی دونم چرا ما آدمها اینقدر بیکار شدیم که منتظریم یکی یه حرفی بزنه بعد سریع براش جبه گیری کنیم- به جای اینکه اینقدر غیرت بی جا داشته باشیم به فکر راهی برای بهتر زندگی کردن در این روزگار هر کی به هر کی باشیم

مهري می گوید: (2013/01/27)

واقعا كه لر بوده كه بوده همه هموطنيم

نسربن می گوید: (2013/01/27)

لر، کرد،ترک، بلوچ، عرب، ….هیچ فرقی نمی کند. ما همگی ایرانی هستیم وهموطن.

زلیخا می گوید: (2013/01/27)

خب لره دیگه,کاریش نمی شه کرد-لطفا لرها ببخشنش

magmag می گوید: (2013/01/27)

اهل هر جا که باشی اگه اصالتت رو منکر بشی دیگه تمومه اینچنین آدمی به خودش ارزش قائل نیست واسه هیچکس ارزش نمیده. لر بودن عیب نیست بی شخصیتی عیبه آقای گودرزی دوهزارتومن پول رفته جیبت خدا رو بنده نیستی؟؟؟ برات متاسفم

آرش غلامی می گوید: (2013/01/27)

میگن آدم دراز بی شعوره راست میگن

ندا می گوید: (2013/01/27)

اون بنده خدا فقط محض مزاح همچین حرفی زده منظوری که نداشته.چرا باید هر موضوعی رو تو این مملکت اینقدر بزرگ کنیم؟!!!!!!!!

مینا می گوید: (2013/01/27)

این بازیگر باید به اصالت خودش توهین نمیکرد من خودم یه ترک هستم اردیبهشت ماه که برای یه همایش دانشجویی بروجرد بودم دیدم لرها چقدر مردمان مهمان نواز و باشخصیتی هستند.

هادي می گوید: (2013/01/29)

شايد فقط يه شوخي بوده ولي باز هم متاسفم
بروجرديها مردمان با فرهنگ و با اصالتي هستند با اين جمله (اين شخص)چيزي ازشون كم نميشه.

arefeh می گوید: (2013/01/29)

حال نداشتم بخونم*

میلاد می گوید: (2013/02/06)

من لرم و همیشه به ایرانی بودن و لر بودنم افتخار میکنم, برنامه گلخانه که حمید گودرزی در اون برنامه این حرف رو زد که : فقط بهم نخندید من لرم , رو خودم دیدم و میدونم که حمید گودرزی اصلا قصدش مسخره کردن قوم لر نبود بلکه یک لحظه خودشو دور از دید مردم و پخش زنده برنامه تلویزیونی دید و به شوخی این حرف رو زد, چهره حمید گودرزی بعد از گفتن این حرف به کلی به هم ریخت و تازه فهمید که چی گفته ولی در هر صورت بهتر بود اول فکر میکرد و بعدحرف میزد .

ف؛ خليلي می گوید: (2013/09/30)

براتون متأسفم آقاي گودرزي كه بروجرد رو به تهران ترجيح داديد؛  درواقع ما لرها براي خودمون متأسفيم كه شما همشهري مايد

ارسال نظر در "حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه