امروز و ساعت دقیقه می باشد.

حریق گسترده در پاساژ ۳ طبقه بازار تهران

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

حریق گسترده در پاساژ ۳ طبقه بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در یک پاساژ ۳ طبقه در بازار تهران خبر داد

آتش سوزی در بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره حریق گسترده در بازار تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۱:۲۸ بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان هفت ایستگاه را به همراه تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در بازار تهران، خیابان ۱۵ خرداد ابتدای بازار حمام چال اعزام کرد. ملکی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه گفت: نخستین ایستگاه آتش نشانی کمتر از سه دقیقه بعد از اعلام وقوع حادثه به محل رسیده و مشاهده کردند که حریق در یک پاساژ قدیمی سه طبقه رخ داده که داخل آن بیش از ۱۰۰ باب مغازه و انبار پارچه و پوشاک قرار داشت. ملکی با بیان اینکه شعله‌های آتش به سرعت تمام ساختمان را فرا گرفته و از پنجره‌های ساختمان به بیرون زبانه می‌کشید گفت: آتش نشانان برای کنترل حریق و جلوگیری از سرایت آن به اماکن مجاور از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و با توجه به اینکه امکان ورود نردبام هیدرولیکی به محل وجود نداشت آتش نشانان با نردبام‌های دستی به پشت بام رفته و از آنجا عملیات اطفای حریق را ادامه دادند.

انفجار کنتور برق عامل آتش سوزی در بازار بزرگ تهران بوه است .

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه ساعتی بعد آتش نشانان موفق به مهار و اطفای کامل حریق شدند، گفت: پس از آن عملیات لکه گیری، ایمن سازی و تخلیه دود آغاز شد. این عملیات تا حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز ادامه داشت و پس از آن آتش نشانان به عملیات خود خاتمه دادند. وی همچنین از خارج کردن سه نگهبان این ساختمان در همان دقایق وقوع آتش سوزی خبر داد و گفت: سه نگهبان که دو نفر از آنها حدود ۱۵ سال سن داشتند و همان دقایق اولیه به بیرون از ساختمان منتقل شدند. ملکی درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهار کرد: متاسفانه بارها نسبت به وضعیت ایمنی در بازار تهران هشدار داده شده و معلوم نیست اگر این حادثه در ساعات فعالیت این محدوده رخ داده بود چه خسارات جانی بر جای می‌گذاشت. علت این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

تگ ها و چکیده :
آتش‌سوزی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادآتش‌سوزی یا حریق یکی از قدیمی‌ترین بلایایی است که می‌تواند در زمانی کوتاه، دارایی و سلامتی افراد را به خطر اندازد. بنا به تعریف عبارتست از سوختن مواد سوختنی یا آتشی ناخواسته و در لحظه وقوع از کنترل خارج شده که معمولاً با دود و حرارت و نور توأم است. آتش‌سوزی عبارت از آتشی است که از یک منبع حرارتی در لحظه وقوع کنترل . تصاویر برای حریق
ادامه:
سامانه اعلام حریق - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادسامانه‌های اعلام به سه گروه آدرس پذیر، متعارف و بدون سیم (وایرلس) تقسیم می‌شوند که هر یک از این سامانه‌ها خود به دو گروه خودکار و دستی تقسیم می‌شوند. در سیستم‌های دستی، شستی اعلام ، تنها منبع تشخیص است. درواقع کار تشخیص در اینگونه سیستم‌ها فقط به انسان سپرده شده‌است و در مکان‌هایی که انسان حضور . اطفای چیست - تارنمای طلاییروش‌های اطفای بستگی به نوع آتش دارد. برای مقابله با آتش باید یکی یا بیشتر از عوامل اصلی مثلث آتش یعنی هوا، ماده سوختنی و یا حرارت را کنترل کرد که البته امروزه مثلث حریق به منشور تبدیل شده است که ضلع چهارم همان واکنش های شیمیایی است که منجر به ایجاد می گردند. همچنین می‌توان آتش‌نشانی و یا اطفاء حریق را . شهردار تهران: زمان اطفای حریق در ساختمان وزارت نیرو مشخص نیست - BBC4 روز پیش . محمد علی نجفی، شهردار تهران می‌گوید نمی‌توان برای اطفای حریق در یکی از ساختمان‌های وزارت نیرو در مرکز تهران، زمان دقیقی را تعیین کرد. آتش سوزی وسیع که از دیروز آغاز شده بود در یکی از ساختمان‌های وزارت نیروی ایران در مرکز تهران ادامه دارد و درباره خطر فرویختن این ساختمان هشدار داده شده است.  
ادامه:
وقوع انفجار عملیات اطفاء نفتکش ایرانی را «متوقف کرد»۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ . به دنبال وقوع یک انفجار در روز چهارشنبه در نفتکش ایرانی که چند روز از تصادف و حریق آن در دریای شرق چین می‌گذر. از سرگیری عملیات اطفای نفتکش سانچی - رادیو فردا۱۱ ژانویه ۲۰۱۸ . سخنگوی شرکت ملی نفتکش ایران از آغاز دوباره عملیات اطفا نفتکش حامل نفت ایران که در دریای شرق چین دچار سانحه شده بود٬ خبر داد. پیش از این، وزارت حمل و نقل چین اعلام کرده بود که به دنبال انفجار در این نفتکش٬ گروه‌های نجات مجبور به قطع فعالیت خود شده‌اند. محسن بهرامی، سخنگوی شرکت ملی نفتکش ایران، . آغاز عملیات اطفاء نفتکش حادثه‌دیده ایرانی | ایران | DW | 10. سخنگوی شرکت ملی نفتکش ایران از آغاز اطفاء نفتکش حادثه‌دیده ایرانی از نخستین ساعات روز چهارشنبه خبر داد. علمیات اطفاء را چینی‌ها بر عهده دارند. یک کشتی آتش‌نشان ژاپنی به زودی به محل حادثه می‌رسد.
 
 
تاریخ: 2018/02/11 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "حریق گسترده در پاساژ ۳ طبقه بازار تهران"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد